Načítání...
 

„Occupy Money“ – knížka, která vám otevře oči!

Occupy Money

V Čechách exklusivně první vydání
překlad z němčiny
Autor: prof. Dr. Margrit Kennedyová
Cena : 175,- Kč
ISBN: 978-80-260-8182-1
Vydavatelství: P.R.A.A. s.r.o., IČ: 26016699
Rozměry: 13,5 x 21cm
Počet stran: 112 stran
Rok vydání: 2015
Vazba: Brožovaná bez přebalu, křída mat
Tisk: ekopapír
Kategorie: společenská lit. zaměřená na ekonomiku

OBJEDNÁVEJTE ZDE

Zakoupením knihy podpoříte vydávání webu E- republika a Outsider Media


Occupy Money, nebo-li česky Ovládněme peníze, vychází konečně česky.

Nepotřebujeme finanční gramotnost, definovanou bankami, které mají moc tisknout peníze z ničeho, nýbrž gramotnost o tom, jak nám experti lžou, a jakým způsobem jsme trvale okrádáni díky chybné konstrukci finančního systému.
Ten je hlavní příčinou inflace, pravidelných krizí, nezaměstnanosti a zhroucení systému, na jehož okraji se právě nacházíme. Z tohoto systému profituje jenom malé procento, ostatní hladoví.
Přerozdělování od chudých k bohatým prostřednictvím úroků, které jsou skryté v cenách a daních činí jenom v Německu 600 milionů eur denně. Přitom se půjčují na úroky peníze, které neexistují, což by měla řešit nezávislá vyšetřovací komise a požadovat trestní stíhání.
V době, kdy hrozí, že dojde ke zrušení bankovek a mincí a budeme podřízeni totalitní kontrole přes čipy, je plánováno vyvlastnění střední třídy ve prospěch záchrany stávajícího bankovního systému. V době, kdy má být vynucena naše poslušnost těmi, kteří mají v rukou moc tisknout peníze, je již pět minut po dvanácté, abychom pochopili, jak systém funguje a co můžeme proti němu dělat.
Stačí 10% těch, kteří pochopí a začnou se chovat jinak, říká významná profesorka a ekoložka Margrit Kennedyová. Odkaz, který nám předává, nesmí být zapomenut. Řecko nám budiž výstrahou!

Předmluvu napsala Doc. Ing.Ilona Švihlíková,PhD.
Přeložila: Květa Pohlhammer Lauterbachová, práva a vydání pro Českou republiku P. R. A. A., s.r.o., Dolní Dvořiště, ISBN 978-80-260-8182-1