Světově uznávaná organizace International Federation of Health Plans zveřejnila každoroční Comparative Price Report 2012 čili srovnání ceny lékařských výkonů v jednotlivých zemích. V našich dřívějších článcích na e-republice jsme společně s bývalým poslancem Ludvíkem Hovorkou (KDU-ČSL) sledovali kroky vedoucí k rozkradení a privatizaci českého zdravotnictví. Viz naše tematické číslo z loňského roku nazvané Nemocnice v kómatu. Pod současným neschopným ministrem Hegerem tento trend eskaluje. Tak se exaktně podívejme, kam nás dovede hrabivost lidí kolem party, která zakládá tunelující podniky jako kšefty s plasmou a IZIP knížky.

Projděte si exaktní srovnání cen lékařských zákroků mezi USA a zbytkem světa. A nezapomeňte, že pro zloděje kolem VZP a ministra zdravotnictví je Amerika naším vzorem.

1. Průměrná cena služeb účtovaná pojišťovnám za ceny služeb u obvodního či místního lékaře (porovnání nejdražších zemí)2. Srdeční operace by-pass
3. Platba za normální porod
4. Průměrná cena za 1 den pobytu v nemocniciPlatby a ceny v dolarech ukazují potenciál českého laciného čili pořád ještě veřejno-právního zdravotnictví. Český průměr HDP vynakládaný na zdravotnictví byl na konci roku 2011 pouhých 6,3 %. Tady je tabulka výdajů vyspělých zemí OECD v porovnání s USA.Takže na český tunel způsob lze vydělat následujícím způsobem, přičemž na sebe kroky kouzelně navazují:

  1. Vytunelují se nemocnice a veřejno-právní pojišťovny jako VZP.
  2. Pak si je tuneláři koupí i s lékárnami a pojišťovnami, protože stát skrze jejich zlodějské zastoupení je špatný hospodář. Což právě dokázali skutkem.
  3. Celý kšeft se zdravím upraví na privátní způsob a nechají lidi platit jako v USA, viz tabulky.
  4. Zbytek, který na to nemá, ten zemře.


Tento zbytek (či spíše většina) zemře mimo jiné i na to, že volil politické reprezentanty tohoto systému lékařské "péče". A nejspíš zemřou i lidé, kteří tento zločinný systém nikdy nevolili. A těch je nám za e-republiku líto dvojnásob.