Vraťme se ke staršímu článku Velitel-kanibal syrských povstalců byl identifikován. Web LiveLeak zveřejnil video, kdy syrský povstalec pojídá srdce a jádra padlého syrského vojáka. Záběry máte zde a nejsou určeny pro nedospělé.


Video zveřejnil i deník Time dne 12. května 2013. Záběry na videu jsou autentické a jejich pravost následně potvrdil i voják-kanibal. Mylně se domníval, že jedl játra, ale podle výroku lékařů to byly ve skutečnosti plíce. Podle humanitární organizace Human Rights Watch (HRW) muž na těchto záběrech používá oslovení Abu Sakkar a byl identifikován jako člen vraždících komand v oblasti Baba Amr nedaleko Homsu. Patří k povstalecké brigádě jménem jménem Omar Al-Farouk, které velí Khalid al Hamad. Tato jednotka se sklonem ke kanibalismu je oficiálně od USA označena za "umírněnou skupinu" a má tedy právo na pomoc Západu, včetně jejího bojovníka-lidojeda.

Jak se křižuje s pomocí Západu

A nyní se podívejte na dvě fotografie veřejného ukřižování, které zveřejnila na svých veřejných stránkách teroristická skupina ISIL podporovaná přímo Saúdskou Arábií a Katarem a nepřímo i skrze EU a USA. Oba muži byli veřejně ukřižováni v provincii al-Ragga a tamtéž bylo popraveno 5 dalších osob.Nápis říká: "Tento muž zde bojoval proti muslimům". Důvod ukřižování? ISIL obvinil 7 mužů z útoku na jejich vojáka pomocí ručně vyrobené bomby, přičemž údajně měl jeden muslimský civilista přijít o nohu a mělo oslepnout dítě.Prohlášení o ukřižování přišlo ve stejný den, kdy tato teroristická brigáda oznámila, že jejich nejmladší bojovník starý 13 let právě padl v Damašku. Děti tedy umírají na obou stranách. Dne 1. května dopadla minometná raketa na islámskou školu v Asadem kontrolované části centrálního Damašku, viz úvod videa.


V tomto mezinárodním učilišti islámu se učí děti od 12-15 let. Celkem zahynulo 14 dětí a dalších 86 bylo zraněno. A světové agentury mlčí. Zato oznámily útok syrské stíhačky na školu v Aleppu, kde dne 30. 4. zahynulo celkem 19 lidí a z toho 10 dětí. Mrtvé děti asi nemají stejnou zpravodajskou hodnotu, jak je vidět.

Fundamentalisté ničí i posvátné šíitské svatyně

Připomeňme Fakta o Sýrii V, kde jsou ukázky náboženského barbarství teroristů, které zděsilo světové muslimy. Sunnitští povstalci zničili hrobku známého Muhammadova současníka a uctívaného světce, která je chráněna listinou UNESCO. Hrobka světce jménem Hijr ibn Adi se nachází v Adře u Damašku a byla vyhozena do vzduchu (nafilmováno teroristy), pozůstatky světce byly z hrobu vykopány a zničeny. A hlavně si počkejte na prohlášení wahabitského klerika, který obhajuje ničení šíitských islámských svatyň přímo v saúdsko-arabské veřejné televizi.


Souputník Muhammadův Hijr ibn Adi má pro šíity mimořádný význam, protože byl roku 660 zabit pro svou loajalitu k mystickému imámovi Alímu, jehož mesiášský příchod šíité očekávají jako znamení konce světa. Nejde tedy o zvěrstva muslimů, jak by neinformovaný český čtenář mohl domnívat. Zahraniční teroristé z ISILu bojující v Sýrii patří převážně k větvi fundamentalistického islámu podporovaného kvůli ropě z EU a z USA.