Naše korporátky a rozněžnělé Britské listy pod Čulíkem zvedly prapor sankcí. Proč ne, když jsou za to placené. Zato Izrael je plný Rusů, kteří se ani nestačili stát Židy. Ti se nijak nemýlí v tom, koho podporovat. Boj proti fašismu je zavazuje dvakrát, jako Rusy i jako papírové příslušníky rasisticky smíšeného státu Izrael, kde ovšem podle zákonů hrají první housle. Takže americké i naše korporátky pilně mlčí o vlně podpory izraelských Rusů, kteří sbírají peníze a vozí pomoc opolčencům a jejich bombardovaným rodinám na Ukrajině. Viz toto video z Izraele.

Za redakci je nám ukrutně líto knížete, který má tak rád Izrael a tak nemá rád ty, kdo ho nemají rádi. Opolčenci jak vidno Izrael rádi mají, tak třeba kníže otočí. Zvlášť když fašistický prapor Azov a Ajdar bojuje proti Putinovi ne proto, že je prezidentem Ruska, ale prý proto, že je Žid. Nabízíme knížeti i další důvod k obratu po vzoru milovaného státu na Blízkém východě. Izrael se ani oficiálně nepřipojí k sankcím proti Rusku, ba právě naopak. Izraelský ministr zemědělství Jair Šamir prohlásil, že odchod EU z Ruska je pro Izrael vítanou příležitostí, kterou si v žádném případě nenechá ujít. Tak jsme zvědaví, jak to knížecí parta naspinuje pro média.

Zato jiný Žid jménem Kolomojskij opět odešel ze své vlasti do své vlasti, tedy z prohraného (přesněji řečeno "nedobytého") Donbasu do Švýcarska. Jeho banka zvaná správně "Private-Bank" přitom okradla všechny drobné věřitele na Ukrajině, zastavila výplatu peněz. Prostě a jasně, Kolomojskij obírá střadatele přesně tak, jak to milují všichni antisemité světa. Ukrajinci musí své oligarchy mít stejně rádi jako EU, vždyť platí (jak vidno i nedobrovolně) Kolomojského fašistické pluky Ajdar a Azor. Ne tak Krym, kde na prokuratuře vládne slavná Nata-san.


Tuto hezkou dámu od spravedlnosti je dobré nepodceňovat, hlavně za ohromnou práci, kterou odvedla ještě jako prokurátorka Ukrajiny při vyšetřování Majdanu. Na Krymu byla jmenována prokurátorkou 3 dny před převratem, předtím byla 12 let prokurátorkou v Simferopolu, odbor boje proti organizovanému zločinu. Když pochopila, o co v Kyjevě doopravdy jde, začala jednat a vzala na sebe odpovědnost za udržení právního řádu na Krymu. Její slavný projev se stal hitem, jak vidět. A jedná i v případě Kolomojského. Občany Krymu okradl v počtu 120 tisíc, zato si tam nechal, jako většina bohatých ruských Židů, nějaká sanatoria a jiný majetek. Kolomojského banka dluží občanům v Rusku 18,5 miliard rublů. Natalia Poklonskaja zabavila Kolomojskému veškerý majetek na Krymu a ten bude nyní prodán v dražbě, aby byli uspokojeni především privátní věřitelé z této nezávislé oblasti Ruska. Ukrajina vstoupí do NATO, pak do EU a dluhy Kolomojského nejspíš zaplatíme my, z našich daní. Tomu se říká oligarchický fašismus. Nata-san na to šla jinak.