Poslední článek Dostupná fakta z ofenzívy u Doněcka byl psaný den po zmařeném útoku ukropů na nový terminál letiště a zabýval se hlavně lhaním ČT a českých médií. České korporátky fungují jako rádio Jerevan za komunistů. Jak poznáte, že terminál padl? Podívejte se na ukrajinské vládní TV Jerevan, kterou korporátky u nás přebírají.Jak je vidět z ukrajinského videa, vojenský a taktický debakl ukropů se jmenuje "strategický ústup", prý srovnatelný s bitvou u Stalingradu. Co je mnohem horší než nějaké mediální lhaní určené hlavně pro Západ. Dezorganizace armády způsobila, že do oblasti již totálně obsazené opolčenci byly poslány jednotky, které zde měly posbírat mrtvé a raněné. Ukropové si celý den mysleli, že terminál je stále jejich. Jiné jednotky janičářů přitom do budovy střílely raketomety, protože zde už údajně měli být povstalci. Američtí vojenští poradci v Kyjevě z toho musí být zoufalí. K bojové linii se přiblížit nemohou, protože po nich a po polských žoldnéřích opolčenci s oblibou střílí jako po prvních.

Rádio Jerevan navíc hlásilo, že zajatí vojáci měli "problémy s dýcháním". Bohužel ano, ale ne proto, že by tzv. "Rusové" použili chemické zbraně. Když ležíte zavalený pod rozstřílenými tunami zdiva a betonu, tak se vám špatně dýchá. A také slyšíte, jak umírají ostatní vojáci, kterým nikdo nepřišel včas na pomoc. Část jejich důstojníků utekla a nechala bezradné vojáky svému osudu. Opolčenci vysvobodili z trosek zdiva jen polovinu živých vojáků (asi 16), kteří budou předáni ukropům při výměně zajatců.

Pokud můžete v závalu hýbat rukou, navíc i můžete dýchat a čekáte na smrt, která si vzala již polovinu vašich kamarádů, tak přitom můžete poslouchat americký biblický kurz připravený pro chrabré kyjevské soldáty bojující za americké zájmy. Podívejte se, co se našlo u padlých Ukrajinců.


Velitel Motorola kroutí nad solárním biblickým zázrakem "made in USA" hlavou. Vtipně říká, že těmito nahrávkami udělali z "cyborgů" (oficiální přezdívka ukropů bojujících o letiště) navíc i apokalyptické zombie. Asi nikdy nebyl v USA při volební kampani. Tak vypadá skutečná občanská válka, kde armáda kyjevských janičářů bojuje za zájmy USA a EU. Tedy nikoliv za naše zájmy jako občanů EU, ale za jedno promile korporátní a vojenské kliky, která tento bratrovražedný boj na Ukrajině přiživuje v zájmu studené války s Ruskem. Pochopitelně hlavně zbraněmi, nikoliv jen biblickými kurzy. Viz skládku M16 a další západní techniky na videu z nového terminálu daného v minulém článku. A nakonec se podívejme na dnešní zprávy z fronty ze dne 22.01.2015.


Koho válka nezajímá, protože ji nemá v paneláku, jako nyní všichni obyvatelé měst Novoruska, nechť se podívá hlavně na červené šipky. Ukropové nesmyslným a špatně připraveným útokem na město Doněck vypustili džina z láhve. Opolčenci nastoupili do protiútoku prakticky na všech frontách. Za "odměnu" jsou bombardována všechna civilní města Novoruska, bez výjimky. Dnes ráno byl v Doněcku zasažen trolejbus za jízdy, výsledkem je celkem 16 mrtvých včetně školních dětí. To je cena za občanskou válku rozpoutanou oligarchy a vedenou za zájmy oligarchů.