Na serveru „Zvědavec“ byla zveřejněna prosba o pomoc Michalu Kesudisovi, o kterém jsme psali v článku „Skandální obžaloba Michala Kesudise“. Celé vyjádření si můžete přečíst ZDE. Podle posledních informací se soud má konat u Obvodního soudu pro Prahu 6, v ulici 28. pluku 1533/29b, Praze 10 (justiční areál Na Míčankách).

Celou kauzu budeme sledovat, neboť je zřejmé, že systém "boje proti terorismu" hledá viníky a oběti. A kdo pilně hledá pod otcovským dozorem zvenku, ten také za naše daně tyto oběti najde. V současné době probíhá proces se „spikleneckým centrem“ sítě revolučních buněk, přičemž absurdní razii v modlitebně již máme za sebou. Včetně kuriózních vysvětlení ZDE. Nyní tedy čeká na soud svoboda slova. Bude-li totiž někdo odsouzen za výroky na sociálních sítích, je otázkou, proč nejsou souzeny xenofobní výlevy přímo v mainstremových médiích, kde o očerňování Rusů a islámu opravdu není nouze. Zdá se, že naši největší „demokraté“ na demokracii vůbec nevěří.

Čekají nás tedy všechny zlé časy. U nás policisté srážejí autem mladé motocyklisty, a pak je zraněné a spoutané ještě na zemi kopou, jindy srazí za použití chvatů bojových umění chodce přecházejícího na červenou brutálně na zem. Podle naší policejní inspekce a soudu je vše v pořádku. Více ZDE a ZDE.

Ve Spojených státech použije podobné chvaty udatný policista proti 14leté dívce v bikinách a na nezletilé chlapce vytáhne statečně bouchačku. ZDE a ZDE nebo na youtube.


Počátek fašizace společnosti s kultem násilí je v plném proudu. Našim "demokratům" se nejspíš stýská po "opravdovém" pořádku Benita Mussoliniho. To samozřejmě nemohou přiznat a proto za fašisty označují především násilnou mládež s jejich odznáčky a tvrdou hudbou. Fašistický a nacistický režim stíhal tvrdě drobnou kriminalitu, a přitom se dopouštěl toho největšího myslitelného bezpráví. Za eskalaci násilí a válek nebyli a nejsou obvinění viníci a loupeživí zkorumpovaní prodejci zbraní s jejich pomahači, ale naopak jejich okradení kritici. O dnešní žoldáky a jejich rodiny je dobře postaráno, jejich prodané svědomí má zatím ještě nějakou cenu. Jejich oběti však nemají žádný význam. Jsou to jen „vedlejší ztráty“.

Máme zaděláno na opravdu zajímavou budoucnost. Opakujme na závěr to podstatné. Stát chce soudit občany za výroky na sociálních sítích. Pak ale musí soudit i xenofobní výlevy přímo v mainstreamu. Pokud tak neučiní a zbaběle se bude mstít jen bezbranným jednotlivcům, tak už nežijeme v právním státě hodném demokracie, ale v systému korporátního fašismu.