Ježíš se narodil jako dítě uprchlíků. Bájný praotec Čech byl imigrant. Téměř všichni Američané jsou potomci imigrantů. V tzv. období stěhování národů byl v eurasijském prostoru a Středomoří takový šrumec, že můžeme totéž prohlásit i o většině Evropanů, velké části Asijců a Afričanů. Celé dějiny lidstva nejsou ničím jiným, než dějinami migrace, stačí se podívat na tuto mapu. Ale my jsme ve studené válce s Ruskem a možná za chvíli i s polovinou zemí světa sdružených v bloku BRICS.

A tak je na čase strašit lidi na domácím českém dvorečku, aby se přimkli k našim chrabrým korporátním vůdcům, pochopitelně demokraticky zvoleným v rámci jimi založených partají. Příklad Itálie prý varuje, viz Deník.cz.

Deník.cz wrote:
Itálie dnes vystupňovala volání po změně azylové politiky v Evropské unii. Učinila tak podle agentury Reuters v době, kdy sousední státy zpřísnily hraniční kontroly a vracejí zpět imigranty do Itálie. Řím pohrozil blíže neupřesněnými jednostrannými opatřeními.

O tom, kde se ti imigranti ve Středozemním moři vzali, o tom nepadne ani slovo. Například na e-republice o tom píšeme už dva roky, viz články o Sýrii a Libyi. A to jsme hned u islámu, dalším velkém zaklínadle a strašáku českých médií. Zdroj citace, viz Blog Kamila Gregora na Aktuálně.

Karel Gregor wrote:
Podle sčítání lidu z roku 2011 se u nás k islámu přihlásilo 1 921 lidí, tento počet je ale podhodnocený, protože ne všichni muslimové jsou do sčítání zahrnuti nebo uvedou islám jako své vyznání. Studie Ministerstva vnitra z roku 2007 uvádí 11 235 muslimů v Česku. To je 0,11 % populace (1 muslim připadá na 919 nemuslimů). Podle výše zmíněné studie Pew Research Center zůstane podíl muslimů okolo 0,1 % i v roce 2030.

Opět se podívejte na heslo "ISIL", na špinavou druhou válku v Iráku. Pak platí následující vtipná průpovídka.

Bloger Tribun Dogmaticus wrote:

- EU migrantům: Nikam nechoďte, pomůžeme vám u vás doma.
- Migranti EU: U nás už jste pomáhali, proto jdeme.

Takže je na čase přestat lhát a podívat se na svinstvo, které Západ způsobil svou destruktivní politikou na Blízkém východě.

Cikáni alias Romové

Podle shrnutí ERRC kolísají odhady početnosti romské komunity v ČR mezi 150 000 a 300 000 osobami (1,4-2,8 % obyvatel), přičemž 60 000 – 80 000 žije v sociálně vyloučených komunitách. Romská populace je přitom relativně rovnoměrně rozprostřená s většími středisky v Ústeckém, Moravskoslezském a Středočeském kraji. Na formálním pracovním trhu bylo v roce 2010 zaměstnáno pouze zhruba 39 % romské populace ve věku 15-64 let. Zhruba 14 % Romů žije v domech v dezolátním stavu nebo ve slumech. Zhruba 7 % Romů není zdravotně pojištěno. V oblasti vzdělání pokračuje segregace romských dětí do praktických škol s etnicky vydělenými třídami. Zdroj: Poslanecká sněmovna Parlamentu ČR

Připomeňme základní fakta z historie české privatizace. Jeden "bílý ministr" ukradne za rok více než všichni romští kapsáři dohromady. Kdo krade více v hypermarketech? Kolik Romů pracuje v hypermarketech? Jaký je poměr mezi zákazníky, zaměstnanci a dodavateli? Podívejte se na tento graf, z bakalářské práce, kterou najdete zde. Modrá: zaměstnanci; žlutá: zákazníci (všichni); zelená: dodavatelé; červená: interní chyby.Kolem roku 2008 se u nás kradlo jako v USA, které jsou naším kapitalistickým vzorem. Takže jsme náš vzor dohnali, a možná i předehnali. Možná bude lépe trochu přemýšlet a nahlas se ptát médií na základní fakta o světě.