Ayn Rand Institute je americká nadace, která v současné době verbuje přes své webové stránky ZDE převaděče a pomocníky v Německu a Rakousku. Projděte si stránky a zjistíte, že se jedná o velmi profesionálně a draze zaplacenou kampaň, která neuvěřitelně pokrytecky apeluje především na „lidskost“ a „soucit Evropanů“.

Velká část těchto převáděných osob jsou muslimové a Arabové, což je přinejmenším velmi podivné, protože Ayn Rand Institution nikdy sympatie k Arabům nechovala. Kdo zná dílo dámy, jejíž jméno nadace nosí, ví, že se jednalo o velmi vášnivou příznivkyni Izraele, rozenou jako "Alissa Sinowjevna Rosenbaumová" která považovala Araby za primitivní divochy nenávidějící Izrael. Ayn Randová byla jednou z hlavních ideologů americké radikální pravice, která zastávala a nadále zastává názor, že je „potřeba uvolnit cestu hrdinům kapitalismu“. Pasovala se na filosofku velikosti Aristotela a k obrazu o tom, kým byla a jaké názory zastávala, by postačil název jednoho jejího díla: "Obrana proti společnosti lupičů. Chudým brát a bohatým dávat". No není to zvláštní, že právě její jméno nese nadace, která pomáhá nyní organizovat rozklad bohaté Evropy chudými uprchlíky především z muslimských zemí?

Doména z USA

Více informací a údaje o doméně stránek najdete ZDE nebo ZDE (do vyhledávače zadejte "www.fluchthelfer.in/").

Vzhledem k tomu, že, jak se zdá, za celým projektem pomoci nelegální imigraci stojí prosionistická, prokapitalistická a protiislámská nadace, není divu, že podobné stránky jako „Fluchthelfer.in“ nebyly vytvořeny pro nábor pomocníků pro nelegální imigraci na mexické hranici. Cíle těchto "pomocníků "Fluchthelferz" z USA jsou zcela jiné než pomoc bližnímu svému.

Odpovědnost neponese zřejmě nikdo

Požadujme, aby politici vznesli protestní nótu vůči USA, protože iniciativa „Pomocník utečenců“ nabádá k trestnému činu. V Německu a Rakousku byla již podána řada trestních oznámení a Rakušané požadují pro převaděče a „pomocníky“ vysoké tresty. Více např. ZDE. O samotné Ayn Randové se dozvíte více ZDE nebo třeba ZDE. Příznačné je, že na těchto stránkách zaštiťujících se filozofií Ayn Randové jsou imigrace a její pomahači například v článku Imigrace jako zbraň proti západní kultuře tvrdě kritizováni. Proizraelská lobby dštící síru a oheň na vše levicové, muslimské a islámské zároveň podporuje imigraci muslimů do Evropy.

Nejsme obětí kolosální mystifikace i v jiných případech?

Nebylo by divu, kdyby většina mediálních výstupů tzv. "Islámského státu" měla stejný původ. Všechna ta hrůzná videa (nebo jejich velká část) jsou možná vyrobena v Kalifornii nebo na jiných klidných místech "svobodného světa". Žijeme již dnes ve virtuálním světě tvořeném médii. Světě, který nikdy neexistoval a který neexistuje. Naši domnělí nepřátelé jsou jen produktem scénáře z nějaké obdoby Hollywoodu. Svět se ocitá uvnitř reality show, směsi skutečnosti a prostoduchého "filmového" scénáře. Není tedy divu, že si další zdroje všímají generování falešných identit propagátorů nelegální imigrace ZDE a ZDE. Buď je tedy spolu s námi obětí i sám americký "Ayn Rand Institute" nebo je naopak tvůrcem mystifikace, za kterou by se nemusel stydět ani Jára Cimrman. Jen postrádá jeho vtip.

Každý si však může udělat názor sám. Jen chybí možnosti ověřování informací. Prostě nemáme všichni tolik času a prostředků jako nejbohatší lobby naší Země.


Hodnota článku (rešerše, napsání, korektura, anotace, ilustrace, redakční práce) je ohodnocena částkou: 750 Kč
Pokud chcete na provoz webu přispět, klikněte zde, nebo na baner v úvodní stránce. Děkujeme!