Zdravím po dlouhé přestávce další ženu přijatou do našeho týmu i všechny zbylé muže. Tímto vás všechny vítám na první schůzi odboru svolané po mém odvolání a po mém znovunastolení do funkce šéfa odboru. Ten hnusný web o nás ani nemohl psát, protože odbor přestal po mém odvolání fungovat. Poslední osudový článek se týkal našeho úspěšného kurzu v případě volby prezidenta Zemana (Odchovanci zazářili po volbě Zemana). Ten článek mi málem zlámal vaz, a to jim nedaruji. Ty pitomé prokremelské weby vidí svět černo-bíle. Pokud na nás nadávají, tak nás vlastně chválí. Zdejší nepříliš důvtipné panstvo si na to zvyklo, takže pochvala od nepřátelského webu automaticky znamenala poplach u kontrášů. Ti jsou naladěni na transatlantickou globalistickou notu. Tihle magoři potřebují studenou válku kvůli zbrojení a ti nejpitomější z nich chtějí na tvrdo válku s Ruskem. Proto nemají rádi ani Trumpa ani Zemana, což pochopitelně není náš případ. Tito dálkově řízení dinosauři náš odbor dlouhodobě nesnášejí, protože jsme nejchytřejší a nejschopnější z celého vnitra. Oni už jsou dávno zataženi do lhaní a manipulací kolem všeho politicky možného a mediálně zcela debilního. Nemají co ztratit a potřebují do svého močálu stáhnout všechny ostatní. V případě našeho odboru se jim to málem podařilo.

Jen stručně k bouřlivému vývoji za poslední měsíc. Jak víte z minulé schůze, vybojoval jsem pro náš odbor důležitou vládní zakázku danou odbornou spoluprací na vývoji společností Google a Facebook. Je třeba průběžně upravovat algoritmy umělých inteligencí těchto vyhledávačů tak, aby odváděly čtenáře od nežádoucích webů. Už teď globálně klesla návštěvnost nepřátelských webů asi o 30 % a doufejme, že tento úspěšný trend bude dále pokračovat. Po pacifikaci salónní levice skrze vládní plus partajní finance a korporátní dotace už zbývá jen manipulovat nepřátelské weby. Vaše vysoké výplaty jsou trnem v oku ostatních méně schopných vnitráků. Po zveřejnění zakázky s těmito mediálně a manipulačně schopnými giganty jejich vztek na naše oddělení přímo explodoval. Byl jsem nucen zveřejnit náklady našeho odboru na kontrapropagandu v tisku, jen si to představte! Ale všichni víte, že bylo učiněno proti mé vůli. Tím vznikla nenávist prostého lidu vůči naší tvrdé a neutuchající práci za demokracii. Ti pitomci z vnitra jsou ve své nenávisti schopni zničit sami sebe, tak jsou blbí. To se za komunistů opravdu nemohlo stát.

Dalším krokem k mému přechodnému pádu bylo mé odmítnutí dělat veřejné manipulace našeho odboru v případě kauzy Skripalových. Přidat se k tak debilně provedené manipulaci Britů by znamenalo, že jsme úplní idioti. A na jejich úrovni opravdu nejsme a za mne rozhodně tak hluboko neklesneme. Zkoušel jsem to uhrát na nadbytek práce a nabídl jsem pro oblbování obecného lidu naše mediální kanály v mainstreamových médiích. Jak dobře víte, pracují tam naši bývalí méně schopní kolegové, které jsme z odboru vyhodili. Nakonec mne jako obvykle zachránil pan prezident Zeman, který pověřil BIS vyšetřováním kauzy českého novičoku. Každý věděl, že se nervový plyn v Česku vyráběl a nikdo si nebyl úplně jistý, čím vlastně ti Skripalovi byli otráveni. Možnosti byly obrovské: od chcíplé ryby z britského obchoďáku až po český novičok. Tak jsem prohlásil, že do zveřejnění interního šetření BIS nebudeme nic podnikat, abychom měli volné ruce pro další akci v případě negativních výsledků. Kdyby ten přeběhlý ruský agent byl opravdu otrávený českým novičokem, pak bychom měli práce až nad hlavu.

Tato taktika mi vydržela asi týden, ale pak přišlo bombardování Sýrie americkými a naťáckými Tomahavky a naprostý vojenský debakl v této akci. Rusové a Syřané jim skoro všechno sestřelili, dva kousky Tomahavků si odvezli celé do Moskvy. A přitom prohnali britskou atomovou ponorku po Středozemním moři tak, že nemohla vystřelit ani jednu raketu. Britové mohou být rádi, že není válka, protože ta jejich slavná atomovka by byla potopená aspoň třikrát za sebou během prvních dvaceti minut konfliktu. Za této situace vypukla na vnitru panika srovnatelná snad už jen s ostrou válkou s Ruskem. Tlak na mediální manipulaci této kauzy z našeho oddělení už nešel ustát. Ve vedení českého vnitra a zamini brnkaly nervy jak při zajetí Paulusovy armády v ruském kotli u Stalingradu. Já mám ve vládních službách už vyděláno a tohoto šílenství jsem se nechtěl zúčastnit. Navíc mne chce Google jako vedoucího analytika. Takže dělat mediálního pitomce pro politické pitomce v mém případě nepřipadalo k úvahu.

Demisi jsem podal a pak jsem se nestačil divit. Jednak přišla nečekaná podpora od vás z odboru, kterou celkem chápu. Mít nebo nemít dvojnásobný plat je celkem zásadní rozdíl. Dále se za mne postavil hlavní zpravodajský tým z NATO, s nímž pravidelně konzultuji bezpečnostní výzvy a mediální manipulace v Bruselu. Při současné vládní krizi v Česku to byl jistě důležitý moment. A v neposlední řadě zvedl telefon Google, stejně jako to dřív dělali Rusové. Globální korporátky zavolaly přes své hlavní lobbisty na politbyro do Prahy, ať zde přestanou dělat pitomosti. Jejich hledisko chápu. Když pro ně děláme za peníze daňových poplatníků, je to mnohem lacinější. A nyní pro ně dělá celý odbor pod mým vedením, což je pro tyto korporátky úplně k nezaplacení. Studená válka pojede celá léta a vyhazovat schopné lidi při prvním nezdaru odpovídá české mentalitě, ale nikoliv americkému či západoevropskému přístupu. Jedno procento na Západě dobře ví, že loajální a schopní úředníci mají cenu zlata a také je tak platí. Tady to už ví přinejmenším Babiš, ale nikoliv prodejní partajníci z ostatních stran. Jejich póvl je také snadno nahraditelný, což dělá ten podstatný rozdíl ve vidění politiky jako partajního či osobního kšeftu.

Závěr na sebe nedal dlouho čekat. Po týdnu jsem dostal nabídku, abych se vrátil zpět na tento post. Pochopitelně jsem toho využil. A vy se konečně přestaňte divit, proč jsem najednou tak otevřený. Naše oddělení dostalo samostatný status pod NATO a pod Bruselem. Nyní jsme částečně placeni přímo z rozpočtu EU určeného pro mediální manipulace a pro boj proti vnitřnímu nepříteli. To znamená, že tyto evropské, zpravodajské a vojenské orgány rozhodují i o personální politice v našem oddělení. Všechny personální změny od vedoucího výše nyní podléhají schválení NATO a Bruselu.

Začala studená válka s Ruskem a první kolo Západ prohrál. A jak to vypadá, nejbližších 5 let bude jen prohrávat: vojensky, politicky, mediálně. Proto ta mobilizace schopných lidí našeho ražení, které je třeba dobře platit a dát jim všechny potřebné podmínky pro práci. Jsem rád, že naše oddělení se dostalo na evropskou špičku, co se týče operativního zajištění, financí a pravomocí. Teď je třeba dokázat, že umíme správně vést a informovat nejen naše, ale i evropské občany v čase studené války. Jako mladý muž jsem ve stejných poměrech přicházel na tento dříve komunistický odbor. Ideologie se vyměnila, studená válka zůstala. A s ní zůstaly i všechny politické a mocenské úkoly spojené s propagandou. Ty budeme nyní společně plnit pro mladý a poněkud nevyzrálý kapitalistický režim v Česku.


Hodnota článku (rešerše, napsání, korektura, anotace, ilustrace, redakční práce) je ohodnocena částkou: 500 Kč. Pokud chcete na provoz webu přispět, klikněte zde, nebo na baner v úvodní stránce. Děkujeme!