Nechce se mi zatím podrobně rozbírat důsledky války na Ukrajině pro Evropu a pro transatlantické impérium. Zatím píši jen malou poznámku. Za prvé k samotné válce a za druhé k ekonomické blokádě.

Impérium lže svým poddaným neuvěřitelně hloupým způsobem, který nemůže vydržet dlouho. Shrňme vítěznou strategii Ruska, které de facto porazilo v proxy-válce pozemní síly evropského NATO a dokonce i podle počtů použité pozemní techniky (počet vojáků, tanků, stanice PVO, obrněná technika...). Šojgu má pravdu, když říká, že hlavních cílů první fáze operace bylo dosaženo. Bojové možnosti ukrajinské armády byly redukovány na úroveň praktické nebojeschopnosti. To umožňuje armádě RF začít uzavírání kotle ukrajinské armády na Donbasu.

Rusové nastoupili s 200 tis. armádou proti 600 tis. armádě Ukrajiny, kterou plně podporovala zpravodajská logistika NATO. Výsledek je pro západní impérium děsný, protože Rusové kopírovali scénář první války v Iráku. Stoprocentně využili strachu Ukrajinců a Západu před modernizovanou armádou RF. Útok na letiště Gostomel u Kyjeva se zapíše dějin válek 21. století. Tato akce v týlu a v plně chráněném území hlavního města vyvolala šok. Ukrajinci museli soustředit své bojové svazy vůči každé síle Rusů, aby jim kdekoliv na tisíci kilometrech neprorvali frontu podobným způsobem. Takže armáda RF blokovala klamnými manévry izolované jednotky Ukrajiny a rozbila jim do hodiny raketami operační základny vedení a loďstvo, pak do týdne PVO, skladiště munice a pohonných hmot.

Izolované svazy jsou vojensky viděno nebojeschopné na strategickém poli, internacionální neofašisté pluku Azov bojují svůj poslední boj v továrně Azovstal v Mariupolu, kde budou vystříleni. A nyní se rozběhla bitva hodná II. světové, protože se uzavírá Donbaský kotel, kde proti sobě stojí více než 100 tis. vojáků obou stran. Jedni v opevněních v Kramatorsku a Slavjansku postavených SSSR proti jaderné válce s USA. Druhá strana je postupně rozdělí do dvou menších kotlů a pak buď zlikviduje, nebo se vzdají. Tolik k bitvě o další Stalingrad, o které se poddaní zdejšího impéria nedozvídají vůbec nic.

OK, ale kotel bude uzavřen, stejně jako se to stalo na Donbasu v roce 2015 u Ilovajsku a u Děbalceva. To je prosím jen kousek od dnes třetího ukropského Stalingradu a v pořadí už druhého Stalingradu NATO (Korporátky, na rozdíl od opolčenců, zatím neobklíčily Děbalcevo). Milí presstituti, tento týden ještě můžete se Zelenským dobývat Moskvu a dělat hon na vyděšeného Putina, který se skrývá místo Zelenského. Přitom můžete levou rukou porážet zcela rozloženou ruskou armádu. Jenže za 14 dní bude dobojováno ve druhé operaci Uran. Donbaský kotel bude uzavřen, v něm bude sedět EU-Paulus se svou 6. vítěznou armádou. Pak bude třeba udivenému lidu leccos vysvětlovat. Takže místo současných desetiminutovek nenávisti budou běžet celé hodiny téhož.

A udivený lid už začíná pomalu chápat, že po novém Drang nach Osten nebude mít ropu, plyn, obilí, plus asi třetinu prvků Mendělejevovy tabulky. Ekonomická blokáda prošla prvním kolem. Vítězný Západ zabavil Rusku všechno, na co mohl u sebe sáhnout. Jenže munice je vystřílena a do útoku se chystá druhá strana. Ta není politicky pitomá jako současné vedení EU a umí hrát mocenské šachy brilantním způsobem. Prodej surovin za rubly je fakt, se kterým Západ nic neudělá. Suroviny kupuje ten, který je potřebuje a prodává je ten, který určuje jejich cenu. Sorry hoši, tentokrát to není plynová burza v Holandsku. Po rublovém plynu přijde ropa, pak obilí a nyní Duma připravuje zákon o prodeji všech surovin z Ruska za rubly, pokud jde o nepřátelské země. Ty ostatní státy budou obchodovat v národních měnách, nebo přes čínský juan. Takže "nepřátelské státy" to mají špatné, protože dlouhodobě vůbec nejde o zloducha Putina, ale o státní zákon v rámci RF.

Shrňme Putinovu hru na globální kočku a na vyplašenou EU-myš. Vyplašení šéfové hlavních států EU mu 30. 3. volali jeden po druhém, že nemají ty rublíky na plyn, který mají platit od dubna. Oni přece chtěli jen vést proxy-válku na Ukrajině, sebrat polovinu finančních aktiv Ruska, zadarmo brát ruské suroviny a nadávat na Rusy, jak jsou blbí a zaostalí. Rusko nyní chystá ekonomickou operaci Uran a uzavření západního imperiálního kotle půjde ze dvou stran. Z Ruska půjde hlavní ofenzíva a druhá kolona vyrazí z Asie, kde už reálně vznikla osa "Čína-Indie-Pákistán-Írán". Petrodolar nemůže přežít tento kotel dlouhodobě, viz současný oportunismus Saúdské Arábie, která s Čínou připravuje prodej ropy za juany, místo za petrodolary.

Nelze než zírat, jak jsou EU-simpletoni schopní strategicky myslet, ani ne týden dopředu. Jejich pitomost krachne ve velkém a EU začne být zmítaná ekonomickou válkou. Pak bude třeba, aby místo současných desetiminutovek nenávisti a následných hodin nenávisti po prohrané válce na Ukrajině, byly zavedeny kompletní orgie nenávisti. Vzor má EU v Orwellově románu 1984, viz tehdejší pouhé dvouminutovky (ZDE). Jméno "Goldstein" je ovšem třeba nahradit zloduchem z Kremlu. Ty orgie nenávisti budou nutné po prohrané ekonomické válce, kdy EU zmizí z ekonomické mapy světa. Jenže z nenávisti se nikdo nezahřeje, ani nenají.


PS. Přidal jsem mapu operace Uran, kterou se učí Rusové při nástupu na střední školu. Už je na čase, aby simpletoni z EU začali chodit aspoň na ruskou základku.


Hodnota článku (rešerše, napsání, korektura, anotace, ilustrace, redakční práce) je ohodnocena částkou: 450 Kč. Pokud chcete na provoz webu přispět, klikněte zde, nebo na baner v úvodní stránce. Děkujeme!