Načítání...
 

Cenzura nezávislých médií

2022 /03

Současná vláda provádí dokonce pětinásobnou demolici demokracie. Bohužel i náš web byl na ráně.

Prohlášení redakce webu e-republika.cz

redakce

Prosíme čtenáře, aby sdíleli obsah webu všemi dostupnými prostředky. Redakce pokračuje v činnosti, protože jsme svobodný a nezávislý web. V Česku začala fungovat podobná cenzura jako v Číně. Proto používejte pro překonání blokovaných IP adres prohlížeč TOR. Ten vytváří spojení vašeho počítače s naším serverem skrze cizí státy. Ale server e-republiky je stále pod útokem DDoS, takže spojení je trvale narušeno.

V neděli 27. 2. se sešla kompletní redakční rada našeho webu, aby probrala současný stav. Tvoříme část zhruba 20ti webů, které jsou buď protiprávně vypnuty nebo jako my napadeny DDoS útokem v souvislosti s válkou na Ukrajině. Náš web www.e-republika.cz je prakticky nedostupný a nevíme, kdy útok skončí. Shodli jsme se na tom, že k situaci na Ukrajině se vyjádříme pouze v bodech, protože k tomuto tématu jsme každý za sebe, nebo jako redakce napsali mnoho článků od roku 2014.


Chybička soudruhů na současném vnitru a generál Lorenz z StB

Václav Umlauf

Soudruzi v armádě, na vnitru a možná i na prokuratuře, dobře si ten papír s podpisem útoku na demokracii schovejte. Dne 25. února 2022 skončila v Česku demokracie a nastala doba dalšího útlaku. Ten někým podepsaný papír je vaše propustka z kriminálu. Kdo to podepsal, ten snad půjde jednou sedět, až tu zase bude demokracie.

Byl jsem jeden ze 126 signatářů prohlášení Demokracie pro všechny, kterým Hnutí za občanskou svobodu (HOS) žádalo demokracii a zrušení vedoucí úlohy KSČ. Tím vznikla v ČSSR v říjnu 1988 první politická platforma opozice, protože Charta 77 bylo hnutí výslovně zaměřené na plnění Helsinského procesu v otázce občanských svobod a lidských práv. Hlavní estébák Alojz Lorenc, alias po mafiánské privatizaci Klause a spol zaměstnanec slovenské Penty, de facto řídil StB od roku 1988. Tehdy mu byly podřízeny hlavní oddělení kontrarozvědky a tím i boj proti tzv. „vnitřnímu nepříteli“. Lorenz měl na starosti protišpionážní, ekonomickou, vojenskou i politickou kontrarozvědnou práci v celém státě.


Rady starého pasáka mladému neoliberálnímu trdlu

Václav Umlauf

V současné společenské hysterii a mediálního blitzkriegu na nezávislé weby je dobré připomenout zkušenosti naší starší generace, již zkušených ovčanů. Náš web je vypínaný občasně, je pod trvalým DDoS útokem a není spojení s databází článků.
Ovce stříhej a krávy doj s rozumem. Nesmí prochladnout, být nemocné a nesmí mít celkový pocit, že mimo ohradu by se měly lépe než uvnitř. Když ubereš sena, tak zvířata vždy pohlaď a měj pro ně vlídné slovo. Doba je zlá a všichni musíme přinášet nepříjemné, ale nutné oběti. Za prodané maso a mléko kup nejprve elektrický ohradník, až pak všechny ostatní zbytečnosti. Nezapomeň, že jsi pasák a ne majitel stáda. Dělej užitečného blbce a honimíra vrchnosti s rozumem a jen do nejmenší potřebné míry. Podívej se na ty blbce před tebou, kteří dělali pravý opak a teď hodí o žebrácké holi.