Načítání...
 

Covid versus Pfizer

2022 /04

Nyní je už jasné, že na "experimentální vakcíny" proti kovidu se začalo umírat a přinejmenším se za ně platí zničeným zdravím. A co na to doktoři, tedy ti slušní?

Otevřený dopis prof. Sönnichsena Salcburské lékařské komoře

Andreas Sönnichsen

Jak jsem již sdělil v dřívější korespondenci s Rakouskou lékařskou asociací, rád s vámi povedu vědeckou diskusi o smyslu a nesmyslu očkování proti kovidu. Opakuji znova: Z vědeckého hlediska je očkování zdravých lidí, zejména zdravých dětí a dospívajících, proti kovidu zločinem, protože škoda je mnohem větší než užitek.

Disciplinární řízení proti dr. Andreasi Sönnichsenovi přimělo tohoto profesora a lékaře napsat otevřený dopis Salcburské lékařské komoře. Říká, že je připraven na vědeckou diskusi, a je šokován množstvím hloupostí. Andreas Sönnichsen, bývalý primář oddělení všeobecného lékařství na vídeňské univerzitě MedUni, je od samého počátku hlasitým kritikem kovidové politiky.


Vyměním povinné očkování a koncentrák za americkou základnu a jaderné zbraně. Zn. Spěchá.

Václav Umlauf

V zemi s US-základnami vznikne trvalý výjimečný stav daný nikoliv nespolehlivým kovidem a nedotaženými koncentráky, ale trvalou přítomností jaderných útočných zbraní. Ty jaderné hračky jsou a budou největším pokladem všeho koloniálního lidu.

My neočkovaní jsme věděli, že pokud vydržíme do jara, tak možná skončíme v koncentráku jako v Austrálii. Nebo Deep state provozující systém korporátního fašismu povolí a místo trojnásobného zisku se spokojí se ziskem dvojnásobným. Kdo četl předešlé dvě série o zeleném údělu (ZDE) a imperiální strategii kolem očkování (ZDE), tak ví, že jedno promile udržující upadající impérium musí na každém kšeftu s našimi životy vydělat nejméně třikrát. Tak to shrňme pro kovid. Zde platí známé židovské heslo, že "prodělek je taky kšeft".


Kovidový Izrael a Palestina aneb Kdo komu vykopal jámu

Václav Umlauf

Izraelci se proočkovali až ke katastrofální vlně kovidu Omikron a nyní vedou jak procentech proočkovanosti, tak v míře nákazy. Palestinci, kteří měli tiše umřít na kovid, si lebedí stejně jako obyvatelé Třetího světa.
Situace na Izraelem nezákonně okupovaných územích se označuje za pomalou genocidu. Epidemie kovidu se stala další zbraní v tomto lítém boji. Izrael se pochopitelně napakoval vakcínami stejně jako americkými zbraněmi, viz tento graf pro třetí dávku této strategické chemikálie. Denně aktualizovaná data z kovidového světového trackeru najdete ZDE.