Červen 11, 2010List pro pana knížete Karla Schwarzenberga, aby nám byl vděčnej za hlasy a nezaváděl to školný. A aby raděj skřípnul ty, co ho nevolili.Kurňa, pane kníže, to sme si nedomluvili! O tom ste mi na předvolebním pivku nic neřek! Byla s váma sranda, tak sem se ani neptal. Ale proč taky, že jo? Dyť šlo hlavně vo toho paroubka (schválně píšu s malym p), ne! Řikal ste, pomožte nám tu kreaturu poslat do hajzlu. Zvolte si nás, my sme čestný, poctivý a nekradem! Psali to tak i na netu a řikali to i kámoši ve třídě! Proto sme vás šli volit všichni. Jen pár týpků, co kouká na Novu, tam hodila toho Johna. Ale to je taky sympaťák.


Kurňa, pane kníže, klidně zvedněte poplatky u doktora. Stejně všichni jen simulujou. To mi nevadí, já stejně nemarodim. Chytněte pod krkem všechny ty socky. Stejně nechtěj makat a jen si choděj pro dávky. Vyházejte všechny odboráře, socany a jinou rudou pakáž. Nic jinýho si nezasloužej.


Ale kurňa, nezavádějte to školný. Anebo s tim aspoň počkejte, až dostuduju. Muj dědek, šmejd komoušskej, se mi teď směje. Přemlouval sem ho, jak mi radili na youtube. Měl ste vidět, jak se vztekal. Nechtěl pořád pochopit, co udělali ty komunisti v tom Řecku. Vpálil sem mu, že na takový jako von já ze svejch daní platit nebudu. Nandal sem mu to, co? Eště větší slast byla vidět ho po volbách, jak sedí zkroušeně u telky. Ale teď se mi směje. A taky mi přestal posílat kredit. Pane kníže, udělejte s tim něco! Ať už se mi přestane vysmívat.


Zaveďte na něj tu reformu penzí, a pořádnou, ať ho ten smích přejde. Ale spíš oddalte to školný. Naši mi už takhle dávaj málo, kolej sem nedostal a najít si brigošku při dojíždění je vopruz. Tátu nedávno vyhodili z práce a máma je v invalidním. Taky vás volili, tak buďte trochu vděčnej, pane kníže.


Jo?Převzato z blogu autora na blog.idnes.cz


Převzato z Outsidermedia