Načítání...
 

Krajské a senátní volby 2012

2012-39
Strana 1 / 2


Soubor nebyl nalezen.

linka.jpg

Ludvík Hovorka (KDU-ČSL)

Autor: redakce - Zveřejněno 25.09.2012 10:55 - (21061 Návštěv)

Kandidát do Senátu, Zlínský obvod č. 80


"Nenechme si ukrást všeobecné solidární zdravotní pojištění!"


Jan Korytář (Změna)

Autor: redakce - Zveřejněno 25.09.2012 10:18 - (18331 Návštěv)

Kandidát do krajských voleb,


Liberecký kraj
(Změna)
"Chce to změnu. Proti korupci v našem kraji!"


Vladimír Derner (Koalice pro KHK)

Autor: redakce - Zveřejněno 28.09.2012 08:08 - (18593 Návštěv)

Kandidát do krajských voleb,Královéhradecký kraj


(Koalice
pro Královéhradecký kraj)

"Pořádek: základ prosperity."


Richard Houška (Alternativa)

Autor: redakce - Zveřejněno 24.09.2012 13:55 - (20271 Návštěv)

Kandidát do krajských voleb, Karlovarský kraj„Co vypadá na první pohled beznadějně, to nemusí být beznadějné. Ale musí se spojit lidé, kterým jde o princip, a ne o koryta.“Blanické vojsko dnes

Václav Umlauf

Každý soudný čtenář oficiálních novin a ČTV cítí, že placené mediální klaky jsou už týden bezradné. Proč? Inu proto, že se pohřbívá jedna éra české demokracie. Jenže prozatím nikdo neví, kdo bude sloužit zádušní mši, kdo bude kázat a kdo odnese kostelní kasičku. Proto všichni hloupě žvatlají pro lid, neb nechtějí riskovat. Jenže v době státních krizí vítězí jen ten, kdo jedná. A zatím jedná pouze Klaus, což jsme už psali.

Klausovo letošní poselství ze Svatováclavské pouti 2012 je zcela jasné. S katolickými biskupy mluví jednou řečí: Hodnoty především! My, čestní a ušlechtilí vlastenci, budeme budovat naši malou, ale přepevnou a ušlechtilou nacionálně-národní demokracii. A to rozpadajícímu se Západu navzdory. Klausovo pojetí demokracie tedy mlčky vylučuje USA a EU. Ruský východ v teokratické celebraci pochopitelně zmíněn nebyl, odtud světlo teprve vzejde. Jaké kostky jsou vrženy? Kdo a jak slaví zádušní mši za českou demokracii?

Dočtěte až do konce.
Šárka Zimová Dostálová (PRO kraj)

Autor: redakce - Zveřejněno 25.09.2012 10:52 - (15205 Návštěv)

Šárka Zimová Dostálová (PRO kraj) Kandidátka do krajských voleb, Ústecký kraj
"Neznám slovo Nejde. Je to výmluva ke slovům Nechci anebo Neumím. A obě tyto situace jsou řešitelné."


Stanislav Rampas (SNK-ED)

Autor: redakce - Zveřejněno 25.09.2012 10:39 - (14510 Návštěv)

Kandidát do Senátu, Plzeňský obvod č. 8


"Kandiduji parlamentním stranám navzdory."


linka.jpg
Stanův svět: Září 2012

Stanislav Blaha

VS OSN * Protestuje se už skoro všude * Situace ve Fukušimě není vážná, ale tragická * Atentát na Klause * Uzavření bruselských finančních kohoutů * Volby na krku * Otto von Stierlitz

U příležitosti zahájení nového aktivistického portálu E-republika, který právě teď rozjíždíme s několika dalšími přáteli. Seznam oněch dobrých duší, jež byly ochotné poskytnout tomuto podniku s nejistým koncem svoji identitu, naleznete zde. Rozhodl jsem se jednak pozdravit naše ctěné čtenáře a jednak v pozměněné formě a pod novým názvem obnovit tradici svých Politických masomlejnů, v nichž jsem glosoval internetové zprávy převážně z nezávislých zdrojů. Doufám, že měsíční frekvence nebude příliš dlouhá, celosvětový záběr příliš široký a výběr zpráv příliš krátkozraký.

Začněme v New Yorku, kde na Valném shromáždění OSN postupně promluvili i Barack Obama (prý lhal o lynčování a vraždě velvyslance Stevense v Libyi a o Íránu, věřili byste tomu?), íránský prezident Mahmúd Ahmadínežád (vyzval k novému světovému pořádku, v němž bude vládnout právo a spravedlnost) a konečně nová internetová hvězda v oboru "stand-up comedy" izraelský premiér Benjamin Netanjahu. Ve svém projevu přirovnal Írán k al-Kájdě a ukázal přísně tajné schéma íránské atomové bomby. A izraelské i světové internetové publikum se báječně bavilo.

Září bylo ve světě ve znamení stále rostoucího protestního hnutí, jehož příčinou je většinou sebevražedně upadající ekonomika Západu. Více než milion Katalánců demonstrovalo v Barceloně za nezávislost na Španělsku, desetitisíce ruských sociálních demokratů, komunistů, nacionalistů a anarchistů se zúčastnily protivládního Pochodu milionů v Moskvě. V Řecku proběhla generální stávka proti úsporným opatřením tzv. Trojky (tvořené zástupci Evropské komise, ECB a MMF), která přerostla v násilné střety s řeckou policií, statisícové demonstrace proti hospodářské politice vlád proběhly i v Madridu a Lisabonu.

Trochu jiné to bylo v islámských zemí, kterými se prohnala další vlna masových demonstrací proti v USA natočenému a sionistickými skupinami financovanému blasfemickému a islamofobnímu filmu Nevinnost muslimů, v Gruzii, kde asi sto tisíc lidí protestovalo proti diktátorskému režimu Michaila Saakašviliho poté, co vyšlo najevo, že se v gruzínských věznicích mučí vězni, i v Polsku, kde desetitisíce příznivců Kaczyńského strany Právo a spravedlnost společně se členy odborové organizace Solidarita protestovaly nejen proti vládním reformám (např. zvýšení věku odchodu do důchodu na 67 let), ale i proti omezování katolických médií.


Dočtěte až do konce.