Loading...
 

Zprávy_jednou_větou

Položky 6217

ID Cislo Nadpis Text Kategorie
7052 Rakouská prezidentská volba jako pravý vídeňský guláš

Rakouská prezidentská volba jako pravý vídeňský guláš
Skutečná pravda o rakouské „obálkové metodě“. (Kulturní noviny)

7051 Královna Alžběta varuje před „Svatou válkou, která ukončí všechny války“

Královna Alžběta varuje před „Svatou válkou, která ukončí všechny války“
Na setkání s ruským patriarchou Kirillem a arcibiskupem z Canterbury, královna uvedla, že „Každý by měl nyní učinit nezbytné rozloučení s blízkými, protože nikdo nemůže předpokládat, kdo bude žít a kdo zemře. Mnozí zemřou v těchto posledních dnech,“ uvedla Alžběta podle zaměstnanců produkce BBC. (Svobodné noviny)

7050 Ladislav Větvička: Lidi cítí, že se blíží průser, jen idiot to nevidí...

Ladislav Větvička: Lidi cítí, že se blíží průser, jen idiot to nevidí...
Dalajláma je skinhead v županu. Pan Brady je mi ukradený, ale kdyby ho fčil trefil šlak... (Parlamentní listy)

7049 David Martínek: Hrad v obležení & Run na Zemana

David Martínek: Hrad v obležení & Run na Zemana
Miloš Zeman udělal pro tuhle zemi jednu úžasnou věc. On dal naději lidem, kteří jsou životem odsouzení k práci, spotřebě, přežívání. Naději, že by mohlo být lépe. Že se jich někdo zastává, někdo za ně mluví a někdo se jim snaží pomoci. (AC24)

7048 Západ proti Russia Today: jak zakazují svobodu slova

Západ proti Russia Today: jak zakazují svobodu slova
Dříve se boj proti «ruské propagandě» odehrával v mediálním prostoru. Značné úsilí západních sdělovacích prostředků se soustředilo na to, aby ruské novinářské agentury byly prezentovány jako prolhaní manipulátoři. Toto úsilí skončilo očividným krachem: popularita RT roste a auditorium se zvětšuje. Jako další krok musela přijít ke slovu cenzura: praxi zákazů a omezování, přímý i nepřímý tlak potkáváme skoro na každém kroku. (Politrussia via NWOO)

7047 Petr Hájek: «Česko vytvoří orwellovské «ministerstvo pravdy»

Petr Hájek: «Česko vytvoří orwellovské «ministerstvo pravdy»
Ve čtvrteční debatě se ministr vnitra Milan Chovanec a předseda Vojenského výboru NATO Petr Pavel shodli, že Česká Republika je ohrožena dezinformacemi a hybridními hrozbami a je třeba se s nimi naučit bojovat. Boji s nimi se má věnovat nový útvar, který na začátku roku vznikne na ministerstvu vnitra. (Sputnik)

7046 Nová Duma ukazuje sílu

Nová Duma ukazuje sílu
Za pouhých několik týdnů práce nás nová Duma stihla šokovat v dobrém slova smyslu, a to na všech frontách. Duma reformuje sama sebe, ukázňuje vládu a nutí OBSE k demokracii. (Hlas Sevastopolu)

7045 V Nemecku prijali zákon o sledovaní štátov a inštitúcií EÚ

V Nemecku prijali zákon o sledovaní štátov a inštitúcií EÚ
Nemecké tajné služby budú môcť na základe nového zákona sledovať orgány Európskej únie a jej členských štátov. Zákon odhlasovali nemeckí poslanci v piatok, píše agentúra AP. (Pravda.sk)

7044 Lidožrouti

Lidožrouti
Aby bylo jasno, liberál – to není nadávka, ale vědecký termín. Liberál je totéž, co člověk, který věří, že stát by neměl sloužit svému národu, ale globálnímu byznysu. Rusko je z pohledu globálního podnikání pouhým dodavatelem ropy. Za účelem obsluhy exportního ropovodu Rusko potřebuje podle různých odhadů 10 až 30 milionů lidí, zbytek může zdechnout. Taková je současná sociální politika Medveděvovy vlády a všech liberálních klanů ve své nejčistší podobě. (Zavtra.ru via Zvědavec)

7043 Jen tak se trochu přiživit

Jen tak se trochu přiživit
Prospěchářství a přitírání se k nějaké společensky uznávané tradici postihlo už kdysi legionáře, v současnosti třeba Konfederaci politických vězňů (která se dokonce sektářsky rozštěpila), a také Chartu 77, kterou různí filutové vydávají za antikomunistické hnutí, nebo i odkaz Václava Havla. Zvlášť bolestivé je to však u protinacistického odboje, jehož účastníci už nežijí a nemohou se proti zneužití svého jména bránit. (Petr Uhl, Deník Referendum)

7042 Šest podezřelých úmrtí kritiků Clintonové

Šest podezřelých úmrtí kritiků Clintonové
Celkem šest podezřelých úmrtí během 22. 7. a 2.8. 2016 se týká kritiků finančních, mediálních a politických machinací klanu Clintonových. Jména mrtvých investigativců: John Ashe, Mike Flynn, Seth Rich, Joe Montano, Victor Thorn, Shawn Lucas. (Klagemauer.tv)

7041 Horáček se rozhodl kandidovat na prezidenta. Už připravuje tým na sběr hlasů

Horáček se rozhodl kandidovat na prezidenta. Už připravuje tým na sběr hlasů
Textař a skladatel pracuje na sběru dostatečného počtu potřebných hlasů pro kandidaturu. Horáček čeká na zákon, který určí pravidla pro podpisy, které jsou nutné ke kandidatuře. (Hospodářské noviny)

7040 Jiná pravda o dalajlámovi, bojích v Mosulu a volbách v USA. Přichází Tereza Spencerová

Jiná pravda o dalajlámovi, bojích v Mosulu a volbách v USA. Přichází Tereza Spencerová
Namátkou: je tu úspěšná akce s jednotným mediálním jásáním nad údajně skvělým zdravotním stavem Hillary, nebo snaha jejích lidí vytvořit falešnou webovou stránku, na níž by Trump nabízel práci ženám výměnou za to, že se nechají ponižovat, nebo skutečnost, že Hillary k daňovým únikům používala stejné schéma, za které teď pranýřuje Trumpa, nebo pokus Demokratické strany dohodnout se s FBI na tom, že „smázne“ veškerá obvinění z federálních zločinů, jichž se Hillary dopustila, výměnou za budoucí prebendy, nebo třeba ti členové Hillaryiny kampaně provokující nepokoje na Trumpových shromážděních… (Parlamentní listy)

7039 Skandál na Havlově fóru: Lidé prý utíkali ze sálu

Skandál na Havlově fóru: Lidé prý utíkali ze sálu
Nad návštěvou dalajlámy a nad konferencí Forum 2000 v České republice se ve svých komentářích na serveru Britské listy zamysleli Bohumil Kartous a Daniel Veselý. (Parlamentní listy)

7038 Zbraně z Bulharska: chystají USA v Sýrii druhý Afghánistán?

Zbraně z Bulharska: chystají USA v Sýrii druhý Afghánistán?
Agentura EA Daily již informovala o výsledcích šetření společnosti Conflict Armament Research. Odborníci této společnosti vypátrali nové dodávky zbraní ze zemí východní Evropy. Dodávky jsou podle Conflict Armament Research určeny pro syrskou „umírněnou“ opozici, která je pak často předává dál extrémistům z Islámského státu. (Eurasia24 via Nová republika)

7037 Obslúžite vo svojom podniku sankcionovanú osobu? Pokuta 132 tisíc eur! Odkiaľ máte vedieť, že sa jednalo o sankcionovanú osobu, už schválený zákon nerieši

Obslúžite vo svojom podniku sankcionovanú osobu? Pokuta 132 tisíc eur! Odkiaľ máte vedieť, že sa jednalo o sankcionovanú osobu, už schválený zákon nerieši
Predstavte si, že máte reštauráciu, v ktorej si hosť objedná jedlo, naje sa, zaplatí a v zápätí nabehne Národná kriminálna agentúra (NAKA) a dá vám pokutu 50 tisíc až 132 tisíc eur. (Hlavné správy)

7036 Lídři v Berlíně dohodli „cestovní mapu” k míru na Ukrajině

Lídři v Berlíně dohodli „cestovní mapu” k míru na Ukrajině
Nejvyšší představitelé Německa, Francie, Ukrajiny a Ruska se ve středu večer na berlínském jednání o východní Ukrajině dohodli na vytvoření takzvané cestovní mapy, která by měla vést k míru. Po schůzce to podle agentury Reuters uvedl ukrajinský prezident Petro Porošenko. (Novinky)

7035 Letadla koalice udeřila na obytné čtvrti v oblasti Aleppa, jsou oběti

Letadla koalice udeřila na obytné čtvrti v oblasti Aleppa, jsou oběti
Belgické vzdušné síly útočily v oblasti Hassadžeka v provincii Aleppo. Zahynulo přitom šest civilistů, oznámili v ruském centru pro příměří. V Moskvě prohlásili, že od USA očekávají tvrdou reakci na tuto událost. (Sputnik)

7034 TOP 20 firem, které získaly největší dotace z EU

TOP 20 firem, které získaly největší dotace z EU
Na 1. místě je Agrofert. (Dotyk.cz via Rouming.cz)

7033 Hillary. Vydáno: nejzajímavější z publikací WikiLeaks

Hillary. Vydáno: nejzajímavější z publikací WikiLeaks
„Drahý Johne! Protože se blíží války v kosmu, chtěl bych tě upozornit na některá fakta před naší besedou po Skypu. Pamatuj si, že přátelští IT (inteligentní mimozemšťané — red.) z paralelního vesmíru nám jsou připraveni pomoci s technologií nulové energie na Zemi. Nestrpí žádné válčení ani na Zemi, ani v kosmu," říká dopis, jehož text byl publikován na stránce WikiLeaks. (Sputnik)

7032 Retro: Uloupené Kosovo

Retro: Uloupené Kosovo
Nic pro slabší povahy. Majstrštyk euroatlantismu. Humanitární bombardování rychlíku Skopje – Bělehrad. Etnické čistky, při nichž se KFOR díval jinam. Srbové v ghettech, Židé a Cikáni vyhnáni. Vypálené nebo Albánci zabavené srbské domy, zbořené kostely. „Krematorium“ v bývalé vápence vydává svědectví. Madlenka se líbá s masovým vrahem. Znásilnil patnáctiletou Srbku, uřezal jí uši a zabil ji – beztrestný hrdina UČK… (Outsidermedia)

7031 Evropský dům

Evropský dům
Neochota hledat pravdu je v naší zemi historicky novým jevem, který postihuje všechny generace, protože televizi má doma téměř každý. Šalebný obraz světa, který nám veřejnoprávní média předkládají, se usazuje v našich mozcích jako matrice. A tak mnoho občanů v ČR je pevně přesvědčeno o tom, že NATO je obranná aliance, která je garantem našeho bezpečí. (Zvědavec)

7030 Clintonová je desivá. Môže rozpútať jadrovú vojnu proti Rusku, tvrdí známa americká ľavičiarka, ktorá radšej podporí Trumpa

Clintonová je desivá. Môže rozpútať jadrovú vojnu proti Rusku, tvrdí známa americká ľavičiarka, ktorá radšej podporí Trumpa
„Zelená“ politička tvrdí, že „menšie zlo“ si ľudia zvolili práve preto, aby sa vyhli vojnovým konfliktom. Steinová si myslí, že Obamova administratíva priniesla nielen zvýšenie vojnovej aktivity, ale aj emisií zo spaľovania fosílnych palív. (Parlamentné listy)

7029 Zacharčenko oznámil, že opolčenci jsou připraveni zahájit útok na Kyjev

Zacharčenko oznámil, že opolčenci jsou připraveni zahájit útok na Kyjev
"Naše ozbrojené síly jsou připraveny zaútočit na Kyjev," odpověděl Zacharčenko na otázku Vladimira Solovjeva o bojeschopnosti sil domobrany. Šéf DNR také řekl, že zavraždění velitele "Sparty" Arsenije Pavlova (Motoroly) bylo operací připravenou Bezpečnostní službou Ukrajiny. "Jde o terorismus státního rozměru," popsal incident Zacharčenko. Lídr DNR přede dvěma dny označil zabití Motoroly za narušení příměří a vyhlášení války. (Lenta.ru)

7028 Putin před tím varoval nejednou

Putin před tím varoval nejednou
Minulý týden začal britský parlament projednávat zákon o "finanční kriminalitě"... Bohatý člověk může klidně žít jen ve vlastní zemi, pod ochranou své armády, proto je nutné neustále posilovat svoji zemi i svoji armádu. Boháč, který ze své země uteče, ztrácí veškerou ochranu a stává se peněženkou s nožičkami a jistě se stane obětí prvního kolemjdoucího s nožem nebo s mocenským oprávněním. (Hlas Sevastopolu)