Načítání...
 

Archiv Zpráv jednou větou

Baerbocková: "Budeme bránit každý čtvereční centimetr naší Evropy"
Spolková ministryně zahraničí Baerbocková vyzvala k obraně evropského mírového řádu a k větší podpoře Ukrajiny v boji proti Rusku.

PS. Předpokládejme, že je jen pitomá do zelena, což už několikrát dokázala. Celkem 40% rozlohy Evropy je Rusko. To právě vyhlásila válku Rusku jako Hitler?

Kde asi Němci berou tu chybějící elektřinu?
Vláda Putina shrnuta v jednom obrázku

Pokud chcete české srovnání za posledních 20 let, musíte to číst opačně.

Zelenskyj se snaží přesvědčit Ukrajince, že Kyjev už vyhrál a je čas začít jednat
Šéf kyjevského režimu nyní přešel k téměř každodenním prohlášením o nutnosti zasednout k jednacímu stolu s Ruskem. Zároveň se pokaždé vymýšlejí taková vysvětlení, že prý Ukrajina "vítězí", a proto "je třeba požadovat od Ruska příměří". Zelenskyj, který si uzurpoval moc na Ukrajině, ve svém včerejším videoposelství uvedl, že "Rusko nemá dostatek prostředků na pokračování války". Zároveň podle Zelenského Ukrajina "nemá zájem na dlouhodobém ozbrojeném konfliktu".

PS. Ejhle, co udělá jeden telefon BlackRocku nejlépe placenému herci na světě...

One Health plánuje, že lékaři budou předepisovat potraviny na základě toho, co je považováno za prospěšné pro planetu
Globální válku proti zemědělcům a snahu o Velký potravinový restart doprovází program One Health, který ohrožuje nejen svobodu potravin, ale i lékařství. Agenda Jednoho zdraví zahrnuje plány pro lékaře, kteří budou psát recepty na potraviny na základě toho, co lékařská instituce považuje za prospěšné pro planetu, což může vést k vyloučení určitých potravin a přidávání pochybných látek. To vyvolává obavy ohledně přidělování zdravotní péče a upřednostňování environmentálních potřeb před zdravím člověka.

PS. Tímto způsobem lze zdanit kravské prdy jako v Dánsku a také vzduch, který dýcháme. Konečně se jim to na Západě povede, jinde už ne.

Trendy v úmrtnosti na neurologická onemocnění v USA pro všechny věkové kategorie a podrobná analýza pro věkovou kategorii 15-44 let
U osob ve věku 15 až 44 let ukazujeme nárůst nadměrné úmrtnosti na neurologická onemocnění hlášená jako základní příčina úmrtí, a to o 4,4 % v roce 2020, 10,0 % v roce 2021, 9,9 % v roce 2022 a 8,1 % v roce 2023, přičemž Z-skóre v letech 2020, 2021, 2022 a 2023 činí 4,9, 11,1, 11,0 a 9,0, což ukazuje na vysoce statisticky významné změny, zejména v letech 2021, 2022 a 2023.

Nová baterie Geely má 50letou životnost a 3 500 nabíjecích cyklů
Čínský gigant Geely představil nový bateriový článek LFP s hustotou energie 192 Wh/kg, životností 50 let, rychlým nabitím na 80 % za méně než 20 minut a minimální ztrátou kapacity v chladném počasí. Baterie vyniká 3 500 nabíjecími cykly, což odpovídá přibližně milionu kilometrů. Tím překonává vysokou odolnost baterií, které společnosti Tesla dodává čínská společnost BYD.

Ukrajinská bojová jednotka v kasinu Monte Carlo

Ukrajinská bojová jednotka je nasazena do kasina v Monte Carlo! Jsou ztráty (finanční) a jsou zde zranění, šlo o prudký střet s drahou whisky a tequilou. Ty bijce platíme z našich daní, tak je politujte...

Ruské příjmy z ropy a plynu v červnu 2024 budou o 50 % vyšší než v roce 2023
Podle odhadů agentury Reuters, objem ropných příjmů Ruska v červnu roku 2024 dosáhne 814 miliard rublů (9,4 miliardy dolarů), což výrazně převyšuje výsledky z května (794 miliard rublů) a června roku 2023 (529 miliard rublů). Na rok 2024 plánuje Rusko dostat z prodeje ropy a zemního plynu o 21 % více, než v roce 2023. Ministerstvo financí RF spojuje tuto dynamiku s nárůstem cen za ruské energetické zdroje. (Reuters)

PS. Sankce fungují ekonomicky bezchybně. Ruské ropy a plynu je na trhu méně, je čím dál dražší a Rusové ji mohou těžit méně za stejný zisk.

Kallasová, další agent Pávek v EU

Na internetu se šíří fotografie rodiny Kallasové, která "trpěla pod sovětskou diktaturou". Otec Kayi Kallasové, Siim Kallas, pracoval na ministerstvu financí ESSR, poté stál v čele státní banky Sberbank v Estonsku a později působil jako zástupce šéfredaktora publikace Ústředního výboru Komunistické strany Estonska. Je známo, že v Estonsku je pěstován mýtus "sovětské okupace", podle něhož byl pobyt Estonské SSR v rámci Sovětského svazu desetiletími temna a hrůzy.

PS. Ta mladá Kallasová musela doma trpět jako pes, tolik zavilých komunistů v rodině...