Způsob, jakým západní média začala informovat o Ukrajině, je nanejvýš podivuhodný. Na prvním videu vidíte bývalého amerického velvyslance na Ukrajině v letech 2003-6. Tehdy zde vládly prozápadní vlády a kradly jako straky, stejně jako po nich dělal totéž proruský Janukovyč. Vážený pan John Herbst nás ujistil, že na Ukrajině žádné antisemitské nálady nehrozí. Mezitím židé ve zdejších synagogách balí knihy, učí se sebeobranu a připravují se na blížící pogrom. Vrata synagog už jsou postříkána nápisy oznamující smrt židům. Ovšem tito "demokraté" mají plnou podporu Západu, protože jsou proti Rusku a hodlají prodat západním koncernům rabování frakovacího plynu a plynovody do západní Evropy. Mimochodem, toto video YouTube smazal za dva dny a poté bylo okamžitě vyvěšeno znovu. Návštěva byla 24 kliků v době nového vyvěšení. Informační válka běží naplno.


Velvyslanec asi neviděl tyto klíčové záběry sestříhané z různých TV kanálů. A nyní se podívejme na ukrajinského demokrata nového typu, který se asi nebude ukazovat na našich obrazovkách, tedy nikoliv hned. Stejně jako bývalí SA-mani i Alexander Muzyčko má za sebou válku v Čečně, kde podle vlastních slov zlikvidoval tři tanky a zabil spoustu Rusů. Židům vyhlásil smrt (viz konec videa) a EU nemá rád z principu. Hajlování je jeho běžný pozdrav.


Jenže i jemu někdo vysvětlil, že demokracie je také vystoupení v TV, kde je třeba EU-lidu říci několik vlídných slov, protože skrze naše politické vůdce platíme jeho fašisty na Ukrajině jako tzv. "demokraty". A tak vojenský šéf Pravého sektoru řekl, že Rusy bude chránit jako každou jinou menšinu. Židé asi jsou jeho staří kamarádi z dětství. To je ten pokus na začátku, příště to snad už bude s kravatou a s něčím jako úsměv. Bojůvky Pravého sektoru s velkou pravděpodobností zorganizovaly střílení do policistů a do demonstrantů na Majdanu, a tím vyvolaly státní převrat. Metody vládnutí tohoto muže s kalašnikovem najdete uvnitř. Velmi oblíbené je video, kde Alexander Muzyčko se svými ozbrojenci tahá prokurátora v jeho kanceláři za kravatu a vysvětluje mu, že jej pověsí jako psa. Sestřih tohoto záběru najdete uvnitř videa. Možná by si americký velvyslanec měl více klikat na videa, hlavně na ta, která jsou už na YouTube smazaná.