I já mám problém s migrací. Jako ten starý indián mezi dvěma puky z dýmky míru… Taky jsme to podcenili… Mám problém s migrací těch, kteří začali před léty v Americe vyměňovat sklíčka a whisku za zlato a v tom procesu vyvraždili původní obyvatelstvo. Následovně zničili v té zemi, co se dalo, a jejich země se stala perfektně organizovaným militaristickým státem a pod ideologií bourání států (kromě ovšem jejich vlastního) začala pronikat zpět do Evropy pomocí té samé finty. Vyměňuje potištěné papírky za naši půdu, za naše pracovní místa a za naši budoucnost.

Zatímco našinci poslouchají Jamaturu s čínskou čelenkou, který jako moravský nacionalista burcuje lidi proti uprchlíkům, pilní lupiči vedení Babinským, známým to lotrem ze Špilberku, vzali kontrolu nad veškerou ornou a využitelnou půdou, tedy tou co zbyla, když Kablousek, kající se hříšník, dal naší církvi za odpustek to, co bylo naše. Mezitím Monsanto vlastní téměř celou ornou půdu Ukrajiny a brzy budou u nás. A naše děti budou ještě více nemocné ze všech těch herbicidů. Náš jediný omnipotentní Protektor Šapéro, dejž mu křesťanské nebe život věčný, buduje hradby proti našim odvěkým nepřátelům - Slovanům - které budou průchodící jenom pro vyvolené.

A my si fandíme, jak jsme moudří a jak opravdu nemáme rádi ty muslimy a jiné pronárody. A jak ubráníme náš stát proti všem, stát, který jsme si však dávno nechali ukrást. A až budu stavět za pár dní betlémek, nezapomenu na 5 minut nenávisti ke všem uprchlíkům ze Středomoří.


Hodnota článku (rešerše, napsání, korektura, anotace, ilustrace, redakční práce) je ohodnocena částkou: 400 Kč
Pokud chcete na provoz webu přispět, klikněte zde, nebo na baner v úvodní stránce. Děkujeme!