Nedávný článek Podivuhodná slepota amerického velvyslance na Ukrajině ukázal videoportrét Alexandra Muzyčka, který má za sebou válku v Čečně. Zde podle vlastních slov zlikvidoval tři tanky a zabil spoustu Rusů, které asi i mučil. Židům vyhlásil smrt (viz konec videa) a EU nemá rád z principu. Hajlování bylo jeho běžný pozdrav. Tento muž byl zastřelen v pondělí v noci neznámými ozbrojenci. Podle oficiálního hlášení šéfa ukrajinské policie z města Rivne to vypadalo následovně.

ITAR/TASS wrote:
Muzyčko byl zastřelen o půlnoci v pondělí místního času v hospodě zvané Žerelce ve vesnici Barmaki, což je nedaleko jeho bydliště. Bylo zde hodně lidí, vyšetřování běží a prozatím nebyl nikdo zatčen.

Podle svědků se ozbrojenci s kalašnikovy pohádali v hospodě, v hádce pokračovali venku, a tam byl Muzyčko zastřelen. Zastřelit ho mohl kdokoliv. Rusové na něj vypsali zatykač kvůli jeho sadistickému angažmá v Čečně, protože jsou k teroru nesmiřitelní. To je známo ze Sýrie, kde nyní Asadova SAA vybíjí zakavkazské teroristy. Ti se nesmí vrátit do Ruska, na rozdíl od západoevropských džihádistů, kteří po placené dovolené v Sýrii přijedou domů. Viz naši smutnou sérii Fakta o Sýrii.

Vzhledem k nedávnému článku Kdo střílel na Majdanu bychom rádi uvedli ještě jeden důvod k vraždě Alexandra Muzyčka. Všechny puče a revoluce se musí zbavit užitečných idiotů, kteří vraždami a terorem rozjeli revoluce, ale pak se stali příliš obtížnou zátěží. A k těmto lidem patřil na sto procent i šéf ozbrojené frakce neofašistického Pravého bloku. Nyní začala jiná fáze, tzv. "demokratické politiky" na Ukrajině. Koho zajímá, co to obnáší, ať si klikne na heslo "válka čtvrtého typu", nebo na vyšetřování nezávislých žurnalistů skryté pod klíčovým slovem "dirty wars". Na Ukrajině již nejde o teror a vládní puč, to je hotová a odbytá věc. Chystá se rabování země, připojení k EU a jiné velké podniky v řádu sta miliard euro či dolarů.

Pučisté v rukavičkách již užitečné idioty typu Alexandra Muzyčka v žádném případě nepotřebují. A pokud opravdu existují aktéři střílení policistů a demonstrantů na Majdanu z řad samotných organizátorů puče, pak tito vrahové musí zemřít. To je jejich poslední "politický" úkol a vskutku poslední "služba" nové ukrajinské demokracii. Tuto demokracii vzhledem k Ukrajině dáváme bez uvozovek, protože ji oficiálně podporují EU i USA.