Porošenkova "demokratická" vláda instalovaná pučem nejprve ukradla plyn ze zásobníků na zimu. Pak ukradla (jako každou zimu) plyn z trubek pro Evropu, pak ukradla zlatý poklad hlídaný předtím Janukovičem (Ukrajina připustila, že její zlato je fuč). Pak ukradla důchody, znehodnotila měnu všem, a pomalu končí. Psali jsme tematickém čísle, že jde o vládu janičářů (Konec pučistů v Kyjevě aneb Vláda janičářů I).

Tito loupežníci vraždí a loupí s podporou EU (Dobrá rada budoucím masovým vrahům: Učte se od Ukrajiny). Loupeživí a násilní janičáři nemohou spravovat stát, který je z principu věcí veřejnou. Pokud není respublica, pak už vládne jen násilí a válka, kde si každý bojuje za své a proti každému. Aby toto nenastalo na území spravovaném Kyjevem, janičáři se museli vzdát části moci. Proč? Z pudu sebezáchovy, aby mohli dát loupit, bojovat a vraždit vlastní občany. Jak? Dali přes noc několika cizincům občanství a nechávají je spravovat stát jako bankovní a ekonomický protektorát USA a EU.


Čokoládový oligarcha oznámil změny v kabinetu s tím, že dal přes noc občanství těmto zástupcům lidu. Státní kasu bude držet Američanka Natalia Yaresko, což je pochopitelně zcela ideální pro zájmy ukrajinských občanů. Litevec Aivaras Abromavicius dostal post ministra pro ekonomický rozvoj. A Gruzínec Alexander Kvitashvili byl jmenován ministrem zdravotnictví. Janičáři chtěli bývalého prezidenta Saakašviliho, ale toho teď honí kvůli korupci, mučení a zneužití moci Interpol. Takže má jiné starosti a pro jistotu zůstává v USA.

Přejeme nové "ukrajinské" vládě hodně budovatelských úspěchů, chce přece do EU. Už ji také platíme z našich daní, včetně vládních zločinů.