Když jsem v dubnu 2015 psal článek Masakr v Oděse 2014 a zapálení Říšského sněmu 1933, mnozí považovali srovnání neofašistů na Ukrajině a Hitlerových nacistů v předválečném Německu za přehnané. Problém je ale v tom, mít dostatečně velkou fantazii na svinstvo, které jsou dnešní politikové a korporátky schopné spáchat. Tato fantazie určitě chyběla běžným Němcům a Rakušákům ze střední třídy, kteří v roce 1933-38 podporovali Hitlera. Proto byli po válce překvapeni, že v té době již vyhlazoval jejich postižené děti a připravoval s německými průmyslníky a s podporou firem jako americký GM a IBM první várku koncentráků typu Osvětimi.

Ani dnes není toto cvičení v politické bdělosti nic komplikovaného. Stačí se podívat na mapu Blízkého východu a na vlnu uprchlíků. Komu to nestačí, nechť se podívá na včerejší skandál VW ohledně manipulace emisí u 11 miliónů aut, kde byly normy oproti uváděnému údaji překročeny pěti až dvacetinásobně. Vládní úřad USA na ochranu životního prostředí jednal na základě podkladů, které sám nepřipravil. Korporátní tisk u nás neřekne, že na manipulace upozornila jedna americká a mezinárodní neziskovka. Zpráva International Council for Clean Transportation (ICCT) upozornila na manipulaci dieselových emisí u vozů VW již v roce 2013. Tuto neziskovku financuje ClimateWorks Foundation, která bojuje za ekologicky čistý transport. Už vidím korporátky, jak pomalu spinují české masy, již tak solidně zdivočelé uprchlíky, proti těmto neziskovkám. Důvod je jasný, a může za to Putin a ty neziskovky. Propad akcií a omezení výroby jistě postihne tak či onak i české montovny. Tento systém kompletní manipulace a lhaní se obecně označuje termínem "korporátní fašismus".

A nyní k té Ukrajině, podle hesla z roku 1933: "Když šli pro komunisty, tak jsem mlčel, nebyl jsem komunista; když šli pro socialisty, tak jsem mlčel, nebyl jsem socialista; když šli pro odboráře, tak jsem mlčel, nebyl jsem v odborech; když šli pro židy, tak jsem mlčel, nebyl jsem žid; a když si přišli pro mne, tak už tu nebyl nikdo, kdo by se za mne postavil." Podívejte na genocidní činnost praporu Azov, kterému fandí europoslanec Jaromír Štětina (TOP 09) tak mocně, že pozval do Evropského parlamentu jeho velitele Andrije Bileckého. Už v červnu 2014 prohlásila americká Sněmovna reprezentantů Azov za neonacistický, ale Američané jej nepřímo stále podporovali a podporují, například dosazením Saakašviliho do Oděsy jako gubernátora a činností žoldnéřů americké privátní armády Blackwater na frontě v Novorusku. To je také důvod, proč poslušné české korporátky označují tyto neofašisty zcela cudně za "ukrajinský dobrovolnický prapor". A opět jsme u systému kompletní manipulace a lhaní, který se obecně označuje termínem "korporátní fašismus".

A nyní k činnosti těchto "dobrovolníků", která se co do stylu podobá činnosti náboženských fundamentalistů ISIL v Sýrii a v Iráku. Jen s tím rozdílem, že jsme v Evropě a že Porošenkovu vládu složenou z podobných zločinců podporujeme z našich EU-daní. Opoziční weby vytáhly z materiálů těchto zločinců otřesné záběry, které sami fašisté z Azova zveřejnili na webových stránkách pro motivaci vlastních členů. Tak můžete sami posoudit, jestli jsme v roce 1933, nebo ne. Na obrázku vidíte, jak fašisté bandy Azov zachází s lidmi, které považují za své nepřátele.Na tom kříži hoří zaživa bojovník z Novoruska. A kompletní video tohoto a jim podobných upálení jsou na stránkách bandy Azov. Točili to prosím přímo Štětinou milovaní bojovníci za svobodu. Další film dalo Youtube až od 18+, na horory financované EU se prý nemají dívat nezletilí.


Mimochodem, tento styl mučení prováděl idol těchto skupin, tedy banderovci UPA na okupovaných polských a ukrajinských územích v roce 1943-44. Přibíjeli polské a volyňské sedláky hřebíky za živa na vrata jejich stodol a pak celé stavení zapálili. A tak se nedivte, že volyňští Češi chtějí rychle pryč do Česka. Podívejte se na toto očité svědectví z uprchlického tábora v Rostově na Donu o řádění neofašistů. Ale bývalý senátor a dnes EU-poslanec a trvalý antikomunista Štětina není žádná měkkota a paragraf o extrémistech mu nic neříká. Proč by také měl, když to nevadí celé oficiální EU. Viz článek Fašistická propaganda v přímém přenosu.

Korporátní EU a NATO má Porošenka a jeho rozhádanou nacionalistickou kliku dnes řízenou přímo z USA rádo stejnou nezištnou láskou, jako šéfové Západu v roce 1933 podporovali Hitlerův boj proti odborům a proti komunistům. Vždyť Hitler měl táhnout proti komunistickému Rusku, a také tam po záboru kontinentálního Západu skutečně vyrazil. To bylo tam daleko na Východě a před sedmdesáti lety. Dnes jde na zfašizované a ekonomicky zbankrotované Ukrajině o studenou válku proti bývalému komunistovi jménem Putin. To je tam daleko na Východě, kam humanitárky EU ani nedohlédnou pro samé domácí starosti. A ten milión uprchlých Ukrajinců si přece vzalo Rusko, tak co. Koho by to u nás zajímalo, když máme uprchlíky z Blízkého východu, kde už pilně válčíme v proxy válkách. A když se kácí les, tak létají třísky, že ano. Další video z dění na Ukrajině potvrzuje typickou činnost německých nacistů kolem roku 1930, tedy aktivní antisemitismus.


Tak vypadá obdoba nacistických pogromů v roce 2015. Zničeno v obci Babij Jar v noci ze 12.-13. září 2015, foto zničené menory a článek zde. A k zapálení nového Říšského sněmu došlo 2. května 2014 v Oděse, viz naše články k tomuto rok starému výročí pod heslem "Oděsa". Jistěže lze říci k videu, že šlo o opilé fanoušky nějakého koncertu nebo mladé nácky zpitomělé ideologií, které ani nerozumí. Nacionalismu prý hoví z nedostatku lepší činnosti, protože jsou v době válečné Porošenkovy ekonomiky trvale nezaměstnaní. Na Youtube je u toho asi 50 shlédnutí. Myslím, že další komentář není třeba. Historie se podruhé opakuje jako fraška, ale ne při konečném zúčtování.

K tomu zúčtování jen toto. Panu Štětinovi a jim podobným "demokratům" bych rád připomněl, že na Norimberském tribunálu 1945 byl odsouzen také člověk jménem Julius Streicher, předtím vydavatel slavné nazi-tiskoviny Der Stürmer. Byl shledán vinným ve čtvrtém bodě obžaloby, tedy za zločiny proti lidskosti. Těch se měl dopouštět vydáváním svého časopisu. Na základě rozsudku byl 16. října 1946 oběšen.


Hodnota článku (rešerše, napsání, korektura, anotace, ilustrace, redakční práce) je ohodnocena částkou: 500 Kč
Pokud chcete na provoz webu přispět, klikněte zde, nebo na baner v úvodní stránce. Děkujeme!