Je úděsné vidět v televizi záběry z dnešního Bruselu. A není vůbec náhodou, že k teroristickému útoku došlo ve městě, které je symbolem dnešní Evropy. A to přesto, že zatčení údajní teroristé přísahají, že měli původně v plánu další teroristické akce v Paříži.

Jak píše Ron Paul na svých stránkách:
„Netrvalo dlouho, aby po bombových útocích v Bruselu takzvaní bezpečnostní experti nevarovali, že se Evropané budou muset vzdát svých svobod, aby je vlády mohly chránit před terorismem. Odhaduji, že lidé si nemají všimnout, že každý teroristický útok představuje selhání vlády a toto selhání odmění stejnou politikou jako dosud, které přinese zaručeně další selhání. Jsem si jist, že vystrašené obyvatelstvo bude považovat sliby vlády k zajištění bezpečnosti atraktivními a bude ochotno připustit rozsáhlé šmírování a dohled nad soukromým životem. Mělo by se ale především zamyslet, co jeho „vláda“ udělala skutečně pro vnitřní bezpečnost. Francouzská vláda prováděla například na Středním Východě obzvlášť agresívní politiku. Tehdejší francouzský prezident Sarkozy byl rozhodným přívržencem „změny režimu“ v Libyi. Tato operace uvrhla zemi do chaosu, přičemž velká část teritoria padla do rukou islámského tátu a al-Kájdy. Organizací, které se tam „před osvobozením“ nevyskytovaly. Jak vyšlo navenek z e-mailů Hillary Clintonové, starali se Sarkozy a britský premiér Cameron mnohem víc o to, aby se po svržení Kaddáfího zmocnili libyjské ropy. Že tak vytvořili líheň terorismu, který tak nalezne cestu do Evropy, nebylo důležité. Chtěli zajistit enormně ziskové smlouvy pro propojené francouzské a britské energetické koncerny. Evropané by měli žádat po svých vládách odpověď na otázku, proč politici provokovali obyvatelstvo Středního Východu svou agresívní zahraniční politikou a pak otevřeli vrata milionům z nich, kteří mají více zájmů, než jenom bezplatné ubytování a sociální dávky. Přišli tito politici o zdravý rozum?"

A nyní z jiného soudku:
Petr Neffenger, šéf americké Transportation Security Administration (TSA), se nacházel na bruselském letišti právě v den bombových útoků minulý měsíc. „Náhodou“, samozřejmě. Údajně se měl setkat se svými „evropskými kolegy“. Pokud tomu uvěříte, budu vám vyprávět pohádku a muslimských teroristech, kteří řídili letadla do mrakodrapů, protože nenávidí naši svobodu.

Kolem WTC 7 se spustil poprask. Poslechněte si video ZDE, jak majitel mrakodrapu odsouhlasuje odstřel. Tato odporná, nevychovaná postava, přežvykující během svého proslovu žvýkačku, vstoupí jistě do dějin. Naši vládci a média jsou však tak arogantní, že si nelámou hlavu s tím, že si většina z nás myslí, že jde o připravenou akci pod falešnou vlajkou, aby bylo možné dostat obyvatelstvo pod kontrolu a myslí si, že má cenu použít tuto tragédii k naší instrumentalizaci. Poslechněte si ještě arogantního svědka pana Neffengera, který se vytahoval směrem k americkému senátu:

„Dorazili jsme právě, když bomby detonovaly…. Řeknu vám, být tam, vidět tu katastrofu, chaos v okolí letiště a všechno to zlo za tím, to vše bylo důrazné připomenutí na důležitost naší práce, kterou každý den zajišťujeme bezpečnost cestujících“.

Po jeho řeči chybí pouze fanfáry a volání sláva bezpečnostním agenturám! Takže až budete na letišti, tak si vzpomeňte, až vás budou osahávat před vstupem do odletové haly, proč naši vládci odůvodňují taková bezpečnostní opatření: Že se právě ve stejném momentu jako bomby nacházel v Bruselu navýsost perverzně smýšlející šéf TSA.

A na závěr ještě slova Rona Paula: „Normálně mají takzvaní bezpečnostní experti, kteří se vyslovují pro více sledování občanů po teroristickém útoku, problém: Jsou ve střetu zájmů. Velmi často profitují z většího rozpočtu na bezpečnostní aparát. Nejistota je denním chlebem bezpečnostních“expertů“. Neměly by vlády po teroristickém útoku spíš potrestat selhání, než aby naopak selhání bezpečnostních složek odměnily vyšším objemem peněz?"

Zdroje:


Hodnota článku (rešerše, napsání, korektura, anotace, ilustrace, redakční práce) je ohodnocena částkou: 350 Kč
Pokud chcete na provoz webu přispět, klikněte zde, nebo na baner v úvodní stránce. Děkujeme!