Popírači klimatického oteplování nás ujišťují, že ledním medvědům se údajně daří i přes oteplování zeměkoule velmi dobře. A nás čeká, dle předpovědí meteorologů, velmi drsná zima. Abychom se před zimou pořádně rozpálili, o to se stará Mezinárodní měnový fond a finanční elity, které pouze čekaly na výsledek voleb v Německu. Teď už jsou evropští občané postaveni před hotovou věc.

Mezinárodní měnový fond požaduje zavedení tzv. „dluhové daně“ ve výši 10 % ze všech úspor obyvatel eurozóny. Celou zprávu MMF si mohou zájemci přečíst zde. Toto masívní a celoplošné vyvlastnění má být doprovázeno kontrolou pohybu kapitálu. Všechny cesty, jak vyvést kapitál někam jinam, budou odstřiženy. I to již bylo otestováno: v úterý proběhla razie policie v Belgii a belgická policie vnikla násilně do 20 bytů majitelů, které podezírala, že by mohli mít konto u britské HSBC ve Švýcarsku.

Toto je způsob, jak chtějí elity přijít ke svým penězům, které mají pouze ve virtuální podobě na svých kontech. Mezinárodní měnový fond není žádný spolek lidumilů, společně s královnou všech centrálních bank světa švýcarskou BIZ a Světovou bankou mají udržovat v chodu světový řád.

Kromě celoplošného stříhání ovcí bez ohledu na výši úspor přichází MMF s požadavkem na zavedení 70 % daně z příjmu fyzických osob v Německu. Pokoření válku prohraného Německa pokračuje v přímém přenosu. Proč má být zavedena tato daň jenom v Německu? Sigmar Gabriel, vůdce německých sociálních demokratů, se může radovat a Angela Merkelová, která svatosvatě před volbami přísahala, že CDU-CSU daně nezvýší, pokrčí pouze rameny. Když to říká Mezinárodní měnový fond, tak není žádná jiná alternativa.

Všichni víme, jak se experti MMF často mýlí a jak dopadly různé prognózy MMF. Už jsme o tom psali, s čísly a statistikou lze čarovat, jak se to právě hodí (Ekonomika škrtů je založena na vědeckém omylu). Ale nejde o čísla, podle ideologických závěrů MMF a bankovní Trojky se ničí celé země (Hrubá chyba MMF ničí řeckou ekonomiku). Jde o politické poselství. Po vyzkoušení modelu na Kypru, kdy nedošlo k žádné revoluci, se jede dál (Velikonoční stříhání ovcí začalo, a nejen na Kypru). Úroveň státního zadlužení se prý musí dostat na stav roku 2007. To je ovšem fatální koncept. Bude znamenat zhroucení evropských ekonomik a nárůst další nezaměstnanosti – zejména mladých lidí.

Krizi dluhovou podporoval Mezinárodní měnový fond mohutně v průběhu záměrného prohlubování krize eura (Takový malý ekonomický fašismus). Pokud se tyto informace dostávají na veřejnost oficiální cestou, bude za plánem ještě něco víc. S útoky klientů na banky a vybírání si hotovosti se jaksi počítá, proto je třeba vysvětlit jim to dopředu. Ti, kteří opravdu měli na účtech velké peníze, je už dávno proměnili v jiné hodnoty.

Mezinárodní měnový fond se odvolává ve svém zdůvodnění na funkčnost vyvlastnění jako prostředku záchrany, který byl uplatněn několikrát úspěšně po 1. světové válce. To je neuvěřitelné. Protože každý, kdo zná dějiny ví, k jaké katastrofě meziválečná doba temna v Evropě vedla. To je ohlášení fašismu.

Další informace: Deutsche Wirtschaftsnachrichten