James Comey připouští, že si vzal domů oficiální vládní dokumenty a pak je předal NY Times; je to v přímém rozporu s jeho svědectvím pod přísahou ze 3. května 2017; veřejně se spřáhl s tím panákem od zvláštního vyšetřovatele Roberta Muellera, aby zinscenovali jeho svědectví; odmítl říci Američanům, že jejich president nejedná s Rusy; koordinoval své veřejné vystoupení s generální prokurátorkou Lynchovou, aby uspokojil Clintonovou, chrání tuto zločinnou osobu a snaží se zachránit volby v roce 2016; a teď, po slyšení, jsme informování o tom, že mu byla od jednoho newyorského nakladatele nabídnuta záloha 10 mil. USD za knihu o Trumpovi.

Senátní výbor, se téměř jako jeden muž či žena pokusil pomoci Comeymu v jeho protistátním svědectví plnému lží. Pouze Senátoři Risch, Cornyn a Rubio se pustili do celkem snadné práce - ukázat, že Comey není nic jiného, než prolhaná a laciná clintonovská děvka. Dobrý vysokoškolský debatér by neměl mít žádný problém udělat to samé.

Pane Trumpe, Bůh vás miluje za to, co jste udělal a zkoušíte udělat, abyste resuscitoval tuto republiku. Potřebujeme více pracovních míst, lepší burzu, zbavit se zbytečných válek, ukončit vládou podporovaný multikulturalismus a diverzitu, přebudovat infrastrukturu, eliminovat ilegální cizince a pouliční gangy, zeď na hranicích, nižší daně, zrušení zákonů o nenávistných projevech, férovější obchod, dlouhodobý zákaz vší imigrace, ukončení potratů a minimální federální regulace. Všechny tyto věci jsou nezbytně nutné.

Avšak mnohem naléhavější než všechny ostatní požadavky, pane Trumpe, je, aby Američané spatřili, jak vy a generální prokurátor Sessions energicky využíváte dosud nevynucované zákony k tomu, abyste v přeneseném slova smyslu pustili žilou zcela beztrestným americkým elitám. Oba z vás již máte podklady pro žaloby na:

 • Jamese Comeyho za křivopřísežnictví, navíc jeho a všechny funkcionáře FBI, kteří s ním konspirovali na podporu kampaně Clintonové
 • Všechny tři Clintonovi, oba Obamovi a Lorettu Lynchovou
 • Clintonovu nadaci, její vedení, některé z jejích sponzorů a všechny z představitele ministerstva zahraničí a vlády, kteří ochotně pomáhali této nadaci v době, kdy byla Clintonová ministryní zahraničí
 • Johna Podestu a jeho vedení volebního štábu Demokratické strany
 • Erica Holdera a všechny funkcionáře ministerstva spravedlnosti zapletené v operaci Fast&Furious
 • Lois Learnerovou a úředníky IRS (US finanční úřad), kteří pronásledovali konzervativce
 • Všechny, kdo jsou za úniky utajovaných informací, především současného a předchozího šéfa americké komunity zpravodajců (Pozn. překl.: Pravděpodobně myšleni Clapper a Coats)
 • George Soros a všechny ty americké multimiliardáře, kteří financují násilí demonstrantů - příznivců Demokratické strany
 • Všechny aktivisty Demokratů, kteří manipulovali voličskými seznami a jinak pomáhali k tomu, že se do hlasovacích uren dostaly hlasovací lístky mrtvých lidí a nelegálů
 • Všechny starosty, guvernéry, soudce, policejní náčelníky, ministry, kněze, aktivisty neziskovek a univerzitní funkcionáře, kteří vytvářejí a udržují útočiště pro nelegální imigranty
 • Lidi, kteří zabili zaměstnance volebního štábu Demokratické strany Setha Riche, stejně tak všechny, kteří jsou odpovědni za dlouhou řadu mrtvých, kteří zkřížili cestu Clintonových


Presidente Trumpe a soudče Sessionsi, musíte rychle jednat v otázce vynucování práva proti elitám z obou politických stran a poslat do vězení všechny, kteří budou odsouzeni - bez milosti, bez dohod o výši trestu, nepodmíněně a bez výjimek.

Všechna další vylepšení republiky, o něž usiluje Trumpova vláda jsou důležitá, dokonce zásadní, ale žádné není tak důležité jako zahájit vynucování práva proti gangstery ovládaným americkým elitám. Legálním způsobem jim pusťte žilou, pánové, jinak oni zvrátí všechen pokrok, kterého dosáhnete v zájmu republiky poté, co "zmáknou" příští volby a porazí vás. Takový výsledek povede k občanské válce.

Nezapomeňte na to, že jste ochránci republiky a že vaše přísaha na ústavu po vás požadovala, abyste zajistili, že právo bude vynucováno. Občané po vás nepožadují nic jiného, než abyste plnili svou povinnost.

Pokud v tom neuspějete, ponecháte Američanům pouze jednu možnost. Jejich legitimní prostředky k odstranění gangsterských elit, pokud právo selže nebo není uplatňováno, byly poskytnuty a svěřeny našimi Zakladateli svým následovníkům v prvním a druhém dodatku americké ústavy.

A nakonec, pokud pane presidente a soudče Sessionsi nesplníte svoji ústavní povinnosti či vám bude zabráněno ji splnit, gangsterské elity rychle pochopí, proč Bůh daroval člověku vynalézavost a dovednost k vytvoření AR-15.

Michael F. Scheuer je bývalý zpravodajec, americký bloger, publicista, kritik zahraniční politiky a politický analytik. V současnosti učí v Centru pro mír a bezpečnostní studia na Georgetownské universitě.

Zdroj: ICH

Překlad: Stan

Obsah článku nevyjadřuje redakční stanovisko E-republiky. Zveřejňujeme jej jako radikální stanovisko zastánce jedné strany ostrého konfliktu, který ve Spojených státech probíhá a varování před dalším vývojem.


Hodnota článku (rešerše, napsání, korektura, anotace, ilustrace, redakční práce) je ohodnocena částkou: 450 Kč
Pokud chcete na provoz webu přispět, klikněte zde, nebo na baner v úvodní stránce. Děkujeme!