Co říci k současné situaci? Náš premiér, ministryně obrany a ministr zahraničí podpořili napadení Sýrie Spojenými státy, Velkou Británií a Francií a tím podpořili zločin proti míru. USA nám za toto spojenectví ve zločinu oficiálně poděkovaly. Není to poprvé a zřejmě ne naposledy. Dokud bude tato planeta obývaná lidmi, zločinci budou páchat své zločiny s omluvenkami a vyznamenáními opatřenými razítky momentální moci. Nic nehledí na právo, nic nehledí na spravedlnost.

V televizi jsme viděli slzet děti a oni tam šoupnou bombu. Toť řešení skutečných zločinců bez skrupulí a svědomí. Šoupnou tam ovšem bombu ne ledajakou, ale úžasně chytrou. Mnohem chytřejší než byly ty svržené na děti Hirošimy a Nagasaki. Mnohem přesnější než byly rakety, které v roce 1999 zasáhly Čínské velvyslanectví v Bělehradu. Jde o bomby „nové, chytré a krásné“ jak nás ujistil president Impéria Donald Trump.

A já naproti tomu věřím, že spravedlnost nejvyšší jednou sevře srdce těchto pánů a dam jako do svěráku a budou hledět v hrůze na to, co způsobili. Dočkají se svého pekla. Ti šťastnější stanou před pozemským soudem České republiky, aby se zpovídali ze zločinů proti míru dle § 405a a následujících Trestního zákoníku.


Hodnota článku (rešerše, napsání, korektura, anotace, ilustrace, redakční práce) je ohodnocena částkou: 400 Kč. Pokud chcete na provoz webu přispět, klikněte zde, nebo na baner v úvodní stránce. Děkujeme!