Vzhledem k úspěchům ozbrojených sil států NATO a jejich spotřebního zboží, ukrajinské krve na frontě masového vraždění, můžeme spolu s naší vládou důvodně předpokládat, že lépe už bylo. Podívejme se na některé z tragických důsledků takových „úspěchů“ posunutí frontové linie:

 • Mrtví a zmrzačení mladí muži v nejrůznějších uniformách.
 • Oddálení mírových rozhovorů, neboť v USA jsou s vývojem proxy války nadmíru spokojeni. Takto začínaly boje v Koreji, Vietnamu, Sýrii, Libyi, Afghánistánu and more. S americkými poradci to začíná a někdy i končí. Vždy to vydrží mnoho let a to se vyplatí. Někomu určitě.
 • Jásot kolaborantů v satelitních státech Impéria znamená snížení životní úrovně pro všechny. Čím více euforie, tím dražší všechno. Cenovky jsou ztraceny ve válečných úspěších. Trochu se uskrovníme a otužíme, více oblékneme a lidská jatka mohou v klidu pokračovat. Lockheed Martin spolu s Bidenem jsou spokojeni


 • Levné suroviny z Ruska se zase o světelné roky vzdálily. V Čechách budeme kupovat ruské suroviny jen přes prostředníky z USA či jimi schválenými překupníky
 • Řetěz závislosti naší země se opět poněkud zkrátil. Nebudeme závislí na Rusku, ale na Německu a USA. Zatímco dříve jsme mohli nakupovat v Rusku či jinde, podle výhodnosti, dnes a zítra už bude nákup v Rusku zakázán. Negativní důsledky závislosti tak budou prohloubeny, ač hlásné trouby Washingtonu tvrdí v rozporu se zdravým rozumem opak.
 • Tak dlouho naše reprezentace křičela, že levný ruský plyn a ropu nechceme, až byla vyslyšena.
 • V důsledku úspěchů ozbrojených sil NATO a prolité ukrajinské krve u Charkova v Rusku posílily hlasy volající po mobilizaci a útoků na infrastrukturu po vzoru vojenských tažení amerického Impéria a tím eskalaci celého konfliktu. Dost možná, že někde na Rusi se už vyrábějí zbraně pro Prahu. Lépe řečeno, bomby a rakety pro Prahu v souladu s prohlášením někdejšího ruského prezidenta s příznačným jménem Medveděv.
 • Dehonestace a zatýkání v řadách ruských švábů, ke kterým jsem prorežimními aktivisty samozřejmě počítán i já, bude rozšířeno. Jejich republiku si rozvracet nedají, to dá rozum. Myšlenkově a úrovní propagandy navazují tito prorežimní aktivisté na totalitní dobu druhé poloviny minulého století a je jim v tom moc dobře.
 • Nadále poroste Russofrénie. ( „Stav, kdy pacient věří, že Rusko je před kolapsem a rozpadem, ale zároveň reálně hrozí ovládnutí celé civilizace barbarským Ruskem.“) V důsledku takto dnes již rozšířeného virového onemocnění hrozí rozpad mozkových buněk a hromadná demence či-li zblbnutí velké části národa.
 • V Rusku se zase veřejné mínění o něco více ujistilo, že bojuje proti USA a jeho vazalům. O tom jsme byli informováni skrze sdělovací prostředky samotnými USA a VB. Tyto státy si úspěchy u Charkova neváhaly připsat na svůj vrub, neboť se přihlásily k přímému řízení operací skrze své tajné služby. A tak na ruských serverech padají typické věty „buď my, nebo oni“. Přičemž „oni“ už nejsou bratrským lidem Ukrajiny, ale fašisty řízenými a podporovanými Spojenými státy. Doporučuji článek "Jiskry fašismu"
 • Bojuje se o unipolární svět, Zemi vlastněnou Spojenými státy americkými, a naproti tomu stojícímu multipolárnímu světu, s rozmanitým regionálním vedením a zájmy. Rozdíl v přístupu vidíme už dnes v přímém přenosu. USA nutí i otevřenými výhrůžkami všechny státy Země, aby se podvolily jejich vedení, sankcionovaly a odsoudily jimi odsouzené Rusko. Státy, které se nepodvolily, jako státy Afriky a Jižní Ameriky a zejména Čína a Indie, sice aktivně Rusku nepomáhají, ale sledují svůj zájem. Je-li tedy pro ně výhodné obchodovat s Ruskem, udělají to. Zastupují svou zemi a nikoliv kovboje divokého Západu.

Závěr

Vyhrají-li v současné válce USA nebo Rusko, těžko předpovědět. Jedno je ale naprosto jisté. Ukrajina prohraje a my s ní. Ne, nejsem věštec. Už se to stalo.Hodnota článku (rešerše, napsání, korektura, anotace, ilustrace, redakční práce) je ohodnocena částkou: 450 Kč. Pokud chcete na provoz webu přispět, klikněte zde, nebo na baner v úvodní stránce. Děkujeme!