Zástupce TOP asociální strany nebyl opět zvolen do vedení parlamentu. To je velmi dobrá zpráva. Je nevídaným příslibem, že poslanci budou alespoň sem tam používat každý svůj rozum a nebudou se schovávat za pokyny svých vedení a zákulisní dohody. Však si také poslanec top asociální strany Gazdík stěžoval v rozhovoru pro televizi, že tato sněmovna začíná špatně, na rozdíl od sněmovny minulé, kde to běželo všechno jako na drátkách. Pan Gazdík se domnívá, že všechny diváky už z jeho politiky ranila mrtvice s trvalými následky naprosté ztráty paměti. Jinak by nemohl tvrdit takové nesmysly.

To jeho šéf Kalousek vsadil na jinou kartu. Začal dokola tvrdit, že vznikající koalice je úplně neschopná. K takové taktice se naši asociálové uchýlili po nejméně hodinové poradě. Budou skloňovat slovo neschopnost až do úplného zblbnutí, což zrovna Kalouskovi moc práce nedá. Vypadá při rozhovoru trochu opile, ale možná jen klame tělem a do slova „neschopnost“ se zamotává úplně střízlivý. On samozřejmě neschopný není, ale je naopak všehoschopným zbojníkem, co chudým bere a bohatým naděluje. Snad mu to bude v následujících volbách konečně spočítáno a bude i se svou asociální stranou a vilným knížetem následovat modré straky v jejich tažení pryč od Parlamentu České republiky.

Na té cestě mohou doprovodit a podepřít Václava Klause, který zřejmě utrpěl nějaký úraz, když prohlásil v rozhovoru pro Českou televizi, že polistopadový vývoj právě skončil naší porážkou, jelikož v naší politice zvítězili havlovci - Babiš, Okamura a další. Je to prý opravdová tragédie, že se skloňuje zbytečně slovo korupce a tím se podvazuje byznys. Byznys se podle Klause ostýchá, je vylekaný a zastavil ekonomiku. To je nám nesmírně líto, chudák byznys, to má za to, že si začal s nevděčnými Čechy. Zlaté časy byznysu s lihem, LTO, Poldi Kladno, Agrobankou, Berdychem, ČKA, dálnicí, Diag Human, IPB, IZIP, Koženým, Krejčířem, Lájosem Bácsem, Mrázkem, Pepou z Honkongu, Sazkou, Setuzou, a mnohými dalšími jsou prostě pryč. Naštěstí neupadnou jen tak v zapomnění, ale jsou zapsány tučným, nesmazatelným písmem v dějinách Čech a Moravy a to i díky nepominutelnému vlivu našeho exprezidenta Václava Klause.

Vřele děkujeme.