Vzpomínám na dobu před více jak 15 lety, kdy neblahý demografický vývoj v České republice měl být řešen náborem imigrantů na Ukrajině a dalších zemích Evropy či bývalého Sovětského svazu. Po pravdě řečeno, autorům tohoto „skvělého“ nápadu nešlo ani tak o důchody, ale o levnou pracovní sílu, rozšíření trhu práce. Našinci měli studovat vysoké školy tak, aby se počet vysokoškolsky vzdělaných dobrých Čechů několikanásobně zvýšil.

Úvahy se pohybovaly asi tímto směrem: 50 až 60 % občanů bude mít vysokoškolský diplom, dalších 30 až 40 % bude mít vzdělání středoškolské, takže kdo bude provádět pomocné práce? Jedině Slováci (specialisté na pomocné a zednické práce ve stavebnictví), Ukrajinci (odborníci na úklid všeho druhu), a další levné pracovní síly dovezené z Balkánu, Kazachstánu, Turkmenistánu, Tatarstánu a dalších zemí.

Šílené? Ani ne. Vždyť začátek takového projektu se už uskutečňovat začal. Jen místo vyhazování peněz za nábor pomocí vkusných letáčků pomohli tu ukrajinští oligarchové a jejich mafie, tu humanitární bomby států NATO. Každopádně počet cizinců na trhu práce jde do stovek tisíc, někteří pracují legálně, jiní pololegálně a další ilegálně. Z takového stavu pochopitelně těží mafie, které nešťastníky, kteří v dobrých krásných Čechách provádějí ty nejposlednější práce, vydírají a příslušně oškubou. To nás ovšem příliš netrápí. Proč by také mělo?

Co nás však trápí hodně, a proto zejména v Praze volíme pravici, je skutečnost vyplácení sociálních dávek různým nemakačenkům a cikánům. Dříve pomocné práce prováděli čeští občané a dnes pobírají místo práce dávky v nezaměstnanosti! Byla jim nabídnuta pomocná ruka, aby vystudovali Harward, nebo alespoň Plzeňská práva, a oni ne, raději chlastají a dělají děti! Přitom sociální a jiní inženýři to mysleli fakt dobře, usilovali o pozvednutí dobrého českého národa na vyšší světovou úroveň evropských tygrů, mysleli to upřímně a táhli tu nevzdělanou lůzu z komunistického bahna.

Idea byla přitom tak jednoduchá. Všichni budeme manažery, a na práci budeme mít černochy, kterým ovšem, jelikož jsme korektní humanisté, budeme říkat jinak. Podobně mazaně se vypořádáme s cikány, prostřednictvím pozitivní diskriminace z nich uděláme lékaře, hudebníky, inženýry, politiky a další umělce a toto 1 % vystrčíme na odiv všem a tím je problém vyřešen. Vlastně ještě to nejdůležitější. Přejmenujeme je na Romy. Takový tah se osvědčil i v USA, kde černochy přejmenovali na Američany afrického původu, a přitom Bronx, Harlem a další stovky a tisíce ghett po celé zemi zůstaly při starém. Jen bída se roztáhla na bílé, černé, žluté či rudé bez rozdílu a tak se konečně rasová segregace stává ve Spojených státech minulostí.

Tak i u nás. Máme tu nezaměstnanost v řádu statisíců, počet exekucí v milionech, tunely jako Blanka, na úrocích státního dluhu platíme desítky miliard ročně, na zcela zbytečnou armádu působící zlo po všech koutech světa dáváme ročně více jak 40 miliard, zaměstnáváme sta tisíce cizinců, ale dobrými Čechy hýbe téma dvou tisíc uprchlíků, kteří by rádi přes naše území do Německa, a proto jsme je zavřeli do vězení, jemuž ovšem říkáme detenční zařízení. Zní to prostě lépe než kriminál. Závěrem této taškařice bych chtěl co nejodpovědněji prohlásit: Ani já si nemyslím, že imigrace do Čech je řešením jakýchkoliv našich problémů. Stejně tak si ovšem nemyslím, že bude lépe, až budeme mít rasově, nábožensky a myšlenkově čisté Čechy. A Moravu. A Slezsko. Dokázali jsme, že si dokážeme i bez práva šaríja vytvořit docela slušnou oázu bezpráví.


Hodnota článku (rešerše, napsání, korektura, anotace, ilustrace, redakční práce) je ohodnocena částkou: 450 Kč
Pokud chcete na provoz webu přispět, klikněte zde, nebo na baner v úvodní stránce. Děkujeme!