Od roku 2013 píšeme na e-republice seriál Fakta o Sýrii. A od této osudové doby notoricky opakujeme, že kdo v Sýrii s teroristy zachází, ten s nimi také schází. Nyní nastala situace, kdy se plní druhá část tohoto tragického moudra. Presstituti v Česku a Čulík na BL pláčou jako krokodýli nad osudem sirotků a uprchlíků v Asadem obleženém Idlíbu. Jistěže, těch uprchlíků z poloviny Sýrie je tam asi milion a slouží jako kanónenfutr pro západní fejkaře a pro zdejší islamisty. Ti dávají ženy a děti do klecí, pak je šoupnou na náklaďáky a postaví před své vojenské stanoviště. Kdo to chce vidět v reálu, ať si klikne na náš starší článek Bitva o Aleppo aneb stalingradský kotel prozápadních teroristů. Adresu tohoto videa jsem už předělával dvakrát. Když má video s lidmi v klecích tisíce kliků, tak je Google smaže a někdo jej tam musí dát znovu. Nebo si teroristé dají ženy a děti jako kolonu pod kulomety zprava i zleva, když na autech utíkají z prohraných území. Předtím už bylo osvobozeno Aleppo, pak Džóbar, nyní Dárája a uprchlíci se pomalu vracejí domů. To pochopitelně Západ nechce, tak o masovém návratu uprchlíků do Sýrie osvobozené od teroristů ani nemluví. Takže velké téma je těch 50 sirotků, které Babiš nechce vzít a všichni čeští humanisté kvůli tomu pláčou jako na mediální povel. Já ne, protože my jsme plakali nad osudem těchto sirotků před 5 lety, kdy je Západ pilně vyráběl skrze aktivní dovoz teroristů, peněz a zbraní do Sýrie. A tehdy s nimi Bílé přilby vytvořily první zpravodajský fejk při reálném plynovém útoku ve východní Ghútě (Syrská řeholní sestra ukazuje manipulace videí útoku sarinem). Jak sami vidíte, její analýzy islamistických fejků už Velký trouba smazal a dokonce kompletně i s celým kanálem. Ale její dokumentace už leží u mezinárodního tribunálu dokumentujícího zločiny v Sýrii. Pokud se vůbec tento tribunál k Sýrii někdy sejde.

Jenže nyní se karta obrátila a v kotli jménem Idlíb zůstalo posledních 20-30 tis. teroristů Islámského státu. Minulý týden oslavili ohňostrojem útoky z 11. září. Ten ohňostroj byl i za moje daně, protože Západ je nepřímo podporuje masivním dovozem zbraní na jejich poslední velkou válečnou show. Stejně tak Bílé přílby se opravdu snaží, protože točí v Idlíbu poslední díl oscarového seriálu zvaného "fingovaný plynový útok". A současný francouzský ministr zahraničí konečně odhodil masku a řekl doopravdy, proč zdejší teroristé musí bojovat do posledního muže placeného Západem, Saúdy a Turky. Tato zvířata v lidské podobě placená z našich daní se nesmí dostat zpět domů do EU. Tady to máte černé na bílém z britských klasických korporátek. A nikoliv z ruského Sputniku, který to jen přebral pro naše čtenáře. K tomuto debaklu francouzské zahraniční politiky je ovšem dobré začít článkem Jak Západ bojoval v Sýrii s Al-Núsrou a s Islámským státem. Tam najdete komentář k francouzské podpoře teroristů, která běží nepřerušeně od roku 2011.

A tito islámští borci se už po prohrané válce asi rok vracejí do západní Evropy. A s nimi exponenciálně roste počet útoků na civilisty v zemích EU. K tomu viz starší článek Neúplný seznam belgických teroristů bojujících v Sýrii. Tento článek je z roku 2016. Pak se přestaly objevovat jakékoliv oficiální údaje o EU-teroristech působících s islamisty v Sýrii. Boj proti Asadovi pod mantrou "Assad must go" se stal vládním úkolem "boje s terorismem". Jeho výsledkem je první prohrané kolo přímého vojenského útoku NATO na Sýrii, což je jednak mezinárodní zločin a jednak to byla mezinárodní ostuda. Viz článek Poražený Západ v Sýrii předvedl závěrečné dětinské divadlo s Tomahavky. Takže bychom mohli jen citovat odkazy na starší články našeho webu a nemuseli nic nového dodávat. Jenže tak to nejde, protože naše vlády lžou, jak když tiskne, a naši presstituti pak makají jako diví. Není divu. Přišel hospodský s ušankou a chce účet za mejdan a za rozbitou hospodu.

A teď k tomu dalšímu kolu boje s terorismem, což je EU-koncentrák pro teroristy. O tom už se pochopitelně začalo potichu mluvit, viz tento článek na německém webu. EU podporovala teroristy v Sýrii (a předtím v Libyi) stejně aktivně, jako to dělali Američané všude ve světě, a v Iráku a v Afghánistánu zvláště. Spojené státy si pro ně na jimi koloniálně drženém kubánském území zřídily koncentrák zvaný Guantanámo. Ironie tomu chtěla, že to muselo být na posledním přímo okupovaném koloniálním území USA, protože americká ústava nedovoluje nikomu držet bez soudu občany v této zemi. Nyní se do EU vracejí teroristé placení západními vládami skrze zpravodajské služby a přes prostředníky, jako jsou "darebácké státy" (roque state) typu Libye, Afghánistánu a současné Ukrajiny.

Tito vrazi utečou z Idlíbu po vyhrané ofenzívě Asada a jeho spojenců, což bude nejpozději do půl roku. Pak v EU začne tichá válka nikoliv "s teroristy", jak o tom pořád píšeme v souvislosti se Sýrii, ale "proti teroristům". Až tito "bojovníci za demokracii" alias "povstalci" opustí Idlíb a vrátí se domů do zemí EU, pak mají zdejší zpravodajské služby EU na vybranou z těchto čtyř možností.

  • Dělat, že tu tito lidé nejsou a nechat je dělat to, za co byli v Sýrii placeni, to znamená i zabíjet civilisty. K tomu viz článek Zpověď dětského ostřelovače ze Sýrie (2013). To je současná pštrosí taktika, ale přestává být udržitelná. Viz situace v Německu a atentáty ve Francii.
  • Nechat teroristy přijít do EU a zde je potichu zabít. To je v logice tajných služeb, které je nechaly zabíjet civilisty v Sýrii, Afghánistánu, Jemenu a Libyi. Problém ale je v tom, že v EU existuje pořád ještě nezávislý tisk. A některým tajňákům se už z toho zvedá žaludek, protože přísahali na obranu demokratických hodnot. Tak to asi prásknou a bude mediální tartas, který se těžko bude dát zahrát do autu skrze ruskou kartu.
  • Udělat to, co USA, a evakuovat teroristy včas z obsazených oblastí vojenskými vrtulníky NATO. Pak lze nasadit tyto zkušené bojovníky za svobodu v dalších, např. afrických zemích, které je třeba rozvrátit, nebo v zemích, kde západní boj za svobodu a demokracii už má přímo starobylou tradici (Afghánistán, Libye, Jemen).
  • Existuje také možnost zřídit pro teroristy oficiální koncentrák v nějaké EU kolonii. Zatím mne napadá jedině Ukrajina, kde má fašismus zelenou a kde pučistická vláda udělá za eura a dolary první i poslední. Pak je možné tyto teroristy nechat propasírovat koncentrákem a udělat z nich zase bojovníky za svobodu s razítkem EU. A tyto podruhé napravené a podruhé placené demokraty pak lze napojit na fašisty bojující na Donbasu a pak je potichu posílat do Ruska.


Tomuto vývoji západoevropské demokracie se odborně říká "válka v zastoupení" (proxy war). Tento druh válčení má dlouhou historii a dá se provozovat až do rozpadu daného impéria. Takže vyhlídky západní demokracie jsou přesně v duchu logiky, kterou provozují: "Kdo s terorem zachází, ten s ním také schází". A můžete si lehce spočítat, jak dopadnou nezávislí novináři, kteří začnou o těchto možnostech otevřeně psát.


Hodnota článku (rešerše, napsání, korektura, anotace, ilustrace, redakční práce) je ohodnocena částkou: 500 Kč. Pokud chcete na provoz webu přispět, klikněte zde, nebo na baner v úvodní stránce. Děkujeme!