Shrňme fakta známá pár hodin po atentátu na slovenského premiéra Roberta Fica, dnes večer, 15. května. Video ukazuje první sekundy po střelbě na slovenského premiéra. Zraněný Fico je umístěn do auta a naléhavě odvezen z místa střelby.


Premiér by zraněn průstřely v břiše, končetinách a hrudníku a byl převezen do nemocnice v Banské Bystrici, kde je již několik hodin operován. Atentát spáchal slovenský sluníčkář, který se otevřeně přiznal, že na premiéra střílel z politických důvodů.


Takže se vraťme se starým článkům z doby, kdy se v nové EU poprvé objevil politický teror. Ten už ale byl dávno předtím na světě všude jinde.

Model byl tehdy jednoduchý, made in USA ve Venezuele, Sýrii, Libyi, Afghánistánu, Íránu, Ukrajině a všude, kde jsou ohroženy zájmy Impéria. Najděte politické nespokojence, ti jsou a budou; nejprve je napumpujte vztekem, pak penězi a pak zbraněmi. Pak jim ukažte TOHO, kdo za všechno může.

V EU se teto politika začala dělat jinak, tedy doslovně "Made in USA". To musíte nenápadně nechat různé mediálně vlivné osoby vykřikovat, že toho Trumpa už by měl konečně někdo zabít. Pak tuto skvělou ideu necháte kolportovat skrze vlivová média umělou inteligencí. V dalším kroku tuto již zacílenou nenávist pouštíte digitální kapačkou do sociálních sítí mezi psychopaty, kterých je každé zemi celkem dost. A vy o nich dobře víte, protože je máte vylistované skrze osobní targeting. Pak jim postupně upravíte jejich profil na sociálních sítích. Pak máte vysokou statistickou pravděpodobnost, že toho pominutého Oswalda takto mediálně prefabrikujete; ejhle, prezident Kennedy je mrtvý.

Jak se stupňovala mediální hysterie na Slovensku

Nejprve transatlantický blok prohrál řádné volby; pak skončila politická policie; pak se zatnul finanční tipec prozápadním neziskovkám, které byly stejně jako dnes u nás přímo financované státem. Pak začal hon na vybrané členy vlády. Viz příklad ohavné kampaně namířené proti rodině chytré (a hezké) slovenské ministryni kultury Martiny Šimkovičové, která se rozhodla, že bude na Slovensku financovat kulturu. Poslanec Luboš Blaha opozici jasně řekl, že to je jejich dílo. Opozice nyní zalituje, že se to stalo a s krokodýlími slzami vyzve vládu, aby svými kroky nezpůsobovala "chaos" v zemi. To je už natolik známý a zajetý scénář, že jej nemá cenu opakovat. Na sítích už běhají výkřiky, že další na řadě je maďarský premiér Viktor Orbán.

Co je dnes nového na korporátním fašismu, který stál za výše uvedenými politickými vraždami popsanými v roce 2013-16? Vezměme to v bodech.

  • Společnost je totálně polarizována prohrávanou válkou na Ukrajině, která rozpoutala latentní násilí mezi sociopaty.
  • V politice na vysokých místech byla dosazena řada mírných sociopatů, kteří jsou svým jednáním a smýšlením jaksi "mimo dobro a zlo". Normální lidi to ani moc nevidí, ale sociopati jsou na to podprahově naladěni stejně, jako se například nestandardní jedinci poznají mezi sebou.
  • Represe státních složek ve stylu politického gestapa posiluje sociopaty v lidu (ti sociopati-hlavouni to už dávno vědí), že jejich jednání vede ruka Prozřetelnosti, protože zastupují hlas Pravdy a Lásky.
  • Silové složky Deep state a zástupci státních orgánů jim jdou na ruku tím, že jim otcovsky radí, aby se chovali uměřeně, ale rozhodně. Těm vyšinutým borcům podobná nápověda úplně stačí.

Zdá se, že EU země vstoupily do fáze politických vražd, které jsou nepřímo živeny umělou inteligencí, která dnes manipuluje lidi na sociálních sítích. Tady bude za chvíli demokracie, jak digitální řemen.


PS. Normálně to nedělám, ale nedalo mi to. Podívejte se na titulky mediálního korporátu hned druhý den (16.5.) po atentátu.

Britský "Independent" posílá dvojí message:

  • pro normální ovčany: držte hubu a krk, nebo dopadnete jak ten Putinův agent;
  • pro sociopaty: jen tak dále, milí hoši...

A nyní k podobné analýze jako je naše, ale z USA: Slovenský premiér Robert Fico asi přežije, britská média zřejmě pokus o atentát ospravedlňují Západní mediální pokrytí pokusu o vraždu bylo přinejmenším zajímavé. Fico byl po boku Viktora Orbána disidentem, pokud jde o linii NATO na Ukrajině.

Příspěvek vymazali, viz přetisk. Novinář Glenn Greenwald to komentoval následovně: "Poslechněte si tuto zprávu Sky News o střelbě Roberta Fica. Nejen, že se blíží k ospravedlnění pachatale, protože je proti pomoci Ukrajině, ale tak mimochodem naznačují, že je placen Kremlem. Toto příležitostné obvinění je na Západě velmi rozšířené, a hodně toxické. Dotyčný kanál Sky, který označuje Fica za "velmi proruského" a tvrdí, že "není divu", že k útoku došlo. Je překvapením, že Sky News doslova ospravedlnila pokus o atentát na slovenského premiéra Roberta Fica. Opovrženíhodné hyeny." (zerohedge.com)